logo yeni

calisanlar2 copy

NEVŞEHİR ÜRGÜP SYDV PERSONEL ALIM İLANI (10-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

nevsehir gulsehirNevşehir Ürgüp SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 30/10/2017  1 adet
- Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek 
- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından; -Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler Bölümlerinden mezun olmak. -Fen ve Edebiyat Fakültesinin Sosyoloji, Psikoloji, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümlerinden mezun olmak. -Sağlık Bilimler Fakültesinin Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olmak. -Eğitim Fakültesinin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü mezunu olmak -Mühendislik Fakültesi mezunu olmak 
- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1) Bay olmak. (Mevcut çalışan 4 personelimizin üçünün bayan olması sebebi ile erkek personel alınacaktır.) Adayın son bir yıldır vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması. 2) En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak. 3) Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek 4) Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, kendini iyi ifade edebilmek, öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olma ve disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. 5) Kömür ve gıda dağıtımı vb. saha görevlerinde de bulunacağından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. 6) Büro Görevlisi (1 kişi) alım ilanına ilişkin detaylar Ürgüp Kaymakamlığı resmi web sitesinde (www.urgup.gov.tr) ilan edilmiştir. III - ADAYLARDAN İSTENECEK BELGELER 1. İşe Başvuru dilekçesi Ürgüp Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından temin edilecektir. 2. Özgeçmiş. (Özgeçmiş mektubunda doğum yeri, doğum tarihi, eğitim durumu, iş deneyimleri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, aile bilgileri gibi konulardan bahsedilecektir.) 3. Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir) 4. Sürücü belgesi fotokopisi 5. 2016-2017 KPSSP3 ÖSYM Sonuç Belgesi fotokopisi 6. Nüfus cüzdan fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir) 7. 3 adet fotoğraf (Son 6 ay içinde çekilmiş olması ve bilgisayar ortamında doldurulacak, başvuru formuna fotoğraf yapıştırılarak teslim edilmesi ) 8. Adli Sicil Belgesi (Sabıka Belgesi) 9. Askerlikle ile ilişiği olmadığına dair belge (muaf,tecil,terhis belgesi) 10. Sağlık Raporu (Sözleşme imzalama aşamasında istenecektir.) 11.Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Örneği 12.Başarılı olanların ilgili belgelerinin asılları, atama esnasında kuruma tasdik ettirilecektir.

SYDV Başvuru Bağlantısı 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.