logo yeni

calisanlar2 copy

NİĞDE ULUKIŞLA SYDV PERSONEL ALIM İLANI (10-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

nigde ulukislaNiğde Ulukışla SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 12/10/2017  1 adet
- Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak.
- Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden birisinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. 
- AKTİF ARAÇ KULLANMASI VE B SINIFI EHLİYETE SAHİP OLMASI
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1- Erkek personel alınacaktır. Askerlik görevini tamamlamış olmak. 2- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 veya 2017 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS-P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 3- Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden birisinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. 4- Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. 5- (B) Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. 6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 7-Niğde sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. (Nüfus Müdürlüğünden ikamete ilişkin belge getirilecektir) 8-İşe alındıktan sonra Ulukışla İlçesinde ikamet etmek. 9- Mülakat Komisyonu, mülakata çağrılan adaylardan işin gereklerine haiz nitelikleri taşıdığına kanaat getirdiği adayları seçmekte/ işin gereklerine haiz nitelikleri taşımadığına kanaat getirdiği adayları seçmemekte serbesttir. 10) Mülakat sonucunda işe girmeye hak kazanan personelin Güvenlik Soruşturması yapılacaktır. Olumsuz bir durumla karşılaşılması halinde Mütevelli Heyeti tarafından işe alımı iptal edilecektir.

SYDV Başvuru Bağlantısı 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.