logo yeni

calisanlar2 copy

BİTLİS TATVAN SYDV PERSONEL ALIM İLANI (9-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

bitlis tatvanBitlis Tatvan SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 04/10/2017  2 adet
- .
- 4 YILLIK EĞİTİM VEREN ÜNİVERSİTELERİN SOSYOLOJİ PSİKOLOJİ HALKLA İLİŞKİLER ,SOSYAL HİZMETLER, BÖLÜMLERİ İLE EĞİTİM FAKÜLTELERİNİN SOSYAL BİLGİLER,VE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK,
- EN AZ B SINIFI EHLİYETE SAHİP OLMAK
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-Erkek Olmak 2- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından en son puanı açıklanan 2016-2017 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 Puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 3-. Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. 4- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 5-. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 6. 3 YILDIR Tatvan ilçesinde ikamet ediyor olmak. 7-. Seyahat engeli bulunmamak. 8-. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak 9-. Öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olmak , Grup çalışmalarına uyumlu olmak. TESLİM EDİLMESİ GEREKEN EVRAKLAR 1- Kimlik Fotokopisi 2- Mezuniyet Belgesi veya Diploma (Noter Onaylı) 3-Adli Sicil Kaydı 4- Nüfus Kayıt Örneği 5- Yerleşim Yeri Belgesi 6- Ehliyet fotokopisi 7-Varsa Sertifikalarınız( Bilgisayar , İngilizce, v.b. ) 8- KPSS Sonuç Belgesi ,Varsa ALES ve Dil Sınavı sonuç belgeleri, 9- Sağlık Raporu 10-2 adet Vesikalık Fotoğraf( Son altı ay içerisinde çekilmiş ) 11-Askerlik Durum Belgesi 12-CV Başvurular https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris adresinden yapılacaktır. Başvurunuzun geçerli olması için internet üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra ilan için istenen belgeleri başvuru süresi dolmadan şahsen Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ulaştırmanız gerekmektedir. Belgelerini teslim etmeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

SYDV Başvuru Bağlantısı 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.