logo yeni

calisanlar2 copy

DİYARBAKIR LİCE SYDV PERSONEL ALIM İLANI (9-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

diyarbakir liceDiyarbakır Lice SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 25/09/2017  1 adet
- Ünüversitelerin Lisans Bölümünden,Kamu yönetimi ,Siyaset Bilimleri bölümünden mezun olmak 
- Arapca veya yörede konuşulan dilleri iyi derecede bilmek
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- II- ÖZEL ŞARTLAR: 1. Lice ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek, (Sınavda başarılı olan aday İçin geçerli) 2. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı özrü bulunmamak. 3.-Varsa iş deneyim belgesi 4- İşin Süresi: Daimi (6 Ay Deneme Süreli) 5- İlan tarihinden önce İlçede düzenli olarak 2 (İki) Yıl ikamet ediyor olması ve Sınavın ilan tarihinden sonra yapılacak ikametgah değişikliği kabul edilmeyecektir. 6- Sınavla İlgili Duyuru Metni Lice Kaymakamlığı (Sos. Yar. Day Vakfı Müdürlüğünden) temin edilebilir 7-Müracaat edecek adayların işin gereği erkek adayların başvuru yapması tercih sebebidir. 8-ÖSYM tarafından 2016 veya 2017 yıllarında yapılan "Kamu Personeli Seçme Sınavında" KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 9- İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim belgesine sahip olmak (Aday tarafından belgelendirilecektir.) 10-Askerliğini yapmış olması. (Belgelendirilecektir.) 11-Görevni yapmasına engel yoktur sağlık raporu istenecek( Devlet Hastahanesinden) 12- MEB onaylı Bilişim teknolojileri ve Bilgisayar kullanım sertifikası veya Öğrenim Kurumlarında Bilgisayar derslerini gördüğünü Belgelemek. 13- Mülakat Komusyonu, Mülakatta çağrılan adaylardan işin gereklerine haiz nitelikleri taşıdığına kaanat getirdiği adayların seçmekte/işin gereklerine haiz nitelikleri taşımadığına kaanat getirdiği adayların seçmemekte serbesttir. 14- Mülakat sonucunda işe girmeye hak kazanan personelin güvenlik soruşturması yapılacaktır. olumsuz bir durumla karşılaşması halinde Mütevelli Heyeti tarafından işe alımı iptal edilecektir. 15- Varsa her türlü Sertifika ve Belgeler.
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 25/09/2017  1 adet
- Bilgisayar sertifikası veya Bilyğisalyar proğramlarını iyi derece kullanıyor olmak 
- Ünüversitelerin Kamu yönetimi veya siyaset bilimleri bölümünden enaz 4 (Dört) yıllık lisans mezunu olmak
- en az B sürücü belgesine sahip olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. Lice ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek, (Sınavda başarılı olan aday İçin geçerli) 2. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı özrü bulunmamak. 3.-Varsa iş deneyim belgesi 4- İşin Süresi: Daimi (6 Ay Deneme Süreli) 5- İlan tarihinden önce İlçede düzenli olarak 2 (İki) Yıl ikamet ediyor olması ve Sınavın ilan tarihinden sonra yapılacak ikametgah değişikliği kabul edilmeyecektir. 6- Sınavla İlgili Duyuru Metni Lice Kaymakamlığı (Sos. Yar. Day Vakfı Müdürlüğünden) temin edilebilir 7-Müracaat edecek adayların işin gereği bayan adayların başvuru yapması tercih sebebidir. 8-ÖSYM tarafından 2016 veya 2017 yıllarında yapılan "Kamu Personeli Seçme Sınavında" KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 9- Proje Döngüsü Yönetim Eğitimleri Sertifikası, Avrupa Birliği Eğitim Sertifikası,Aile Eğitimi Sertifikası,MEB Onaylı Bilgisayar Kullanımı Sertifikası (Bilgisayar İşletmenliği-Operatör), ISO 9001 Kalite Yönetim Sisitemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Eğitim Sertifikas ve Uygulamalı Girişimcilik Sertifikalarına sahip olmak. 10- Proje Döngüsü ve Yönetim konusunda en az 4 (DÖrt) yılılık bir tecrübeye sahıp olmak .Ulusal veya Uluslararası düzeyde projelerin yapılması ve uygulanmasında tecrübe sahıbi olmak. 11-Görevni yapmasına engel yoktur sağlık raporu istenecek( Devlet Hastahanesinden) 12- Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı adına proje yaza bilme ve halihazırda bulunan projeleri koordine edebilme liyakatına sahip olma. 13- Mülakat Komusyonu, Mülakatta çağrılan adaylardan işin gereklerine haiz nitelikleri taşıdığına kaanat getirdiği adayların seçmekte/işin gereklerine haiz nitelikleri taşımadığına kaanat getirdiği adayların seçmemekte serbesttir. 14- Mülakat sonucunda işe girmeye hak kazanan personelin güvenlik soruşturması yapılacaktır. olumsuz bir durumla karşılaşması halinde Mütevelli Heyeti tarafından işe alımı iptal edilecektir. 15- Varsa her türlü Sertifika ve Belgeler.

SYDV Başvuru Bağlantısı 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.