logo yeni

calisanlar2 copy

MANİSA ŞEHZADELER SYDV PERSONEL ALIM İLANI (8-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

manisa sehzadelerManisa Şehzadeler SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

   

 

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 09/08/2017  1 adet
- Bilgisayar (Öğrenim gördüğü Üniversitede Bilgisayar dersi gördüğünü ve başarılı bir şekilde bitirdiğini belgeleyen Transkript veya Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak)
- 4 Yıllık Üniversitelerin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun olmak
- ingilizce
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1) 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun olmak, 2) ÖSYM tarafından 2016 veya 2017 tarihinde yapılan ?Kamu Personel Seçme Sınavında? KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 3) İlan tarihi dikkate alınarak en az 1 yıl süreyle Şehzadeler İlçesinde ikamet ediyor olmak, (Bu durum, İlçe Nüfus Müdürlüğünden alınacak belge ile belgelendirecektir.) 4)Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, 5) Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak, 6) Kurumdaki ihtiyaç sebebi ile bayan personel alınacaktır. 7) Bilgisayar kullanabiliyor olmak. Bilgisayar (Öğrenim gördüğü Üniversitede Bilgisayar dersi gördüğünü ve başarılı bir şekilde bitirdiğini belgeleyen Transkript, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak), Yabancı Dil (İngilizce) seviye belirleme, Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak ve Vakfın aradığı iş deneyimine sahip olanlar, mülakat sınavında ölçülecektir. 8) İş tanımlarında belirtilen görevlerini aksatacak herhangi bir engeli bulunmamak, 9) Sabıkasının olmadığına dair sabıka kaydı 10) Mülakat Komisyonu, mülakata çağrılan adaylardan işin gereklerine haiz nitelikleri taşıdığına kanaat getirdiği adayları seçmekte/ işin gereklerine haiz nitelikleri taşımadığına kanaat getirdiği adayları seçmemekte serbesttir. 11) Mülakat sonucunda işe girmeye hak kazanan personelin Güvenlik Soruşturması yapılacaktır. Olumsuz bir durumla karşılaşılması halinde Mütevelli Heyeti tarafından işe alımı iptal edilecektir.

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.