logo yeni

calisanlar2 copy

AYDIN NAZİLLİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (7-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

aydin nazilliAydın Nazilli SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

   

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 04/08/2017  2 adet
- Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek
- Büro Görevlisinde, 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından; - Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler Bölümlerinden mezun olmak. - Fen ve Edebiyat Fakültesinin Sosyoloji, Psikoloji, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümlerinden mezun olmak. - Sağlık Bilimler Fakültesinin Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olmak. - İletişim Fakültesinin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olmak. - Eğitim Fakültesinin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü mezunu olmak. 
- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- a. Büro Görevlisinde, 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından; - Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Uluslararası İlişkiler Bölümlerinden mezun olmak. - Fen ve Edebiyat Fakültesinin Sosyoloji, Psikoloji, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümlerinden mezun olmak. - Sağlık Bilimler Fakültesinin Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olmak. - İletişim Fakültesinin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olmak. Müracaat Yeri: http://www.sosyalyardimlar.gov.tr/tr/ adresinden online olarak yapılacaktır. Kurum Adı :Nazilli SYDV Başkanlığı İrtibat Telefon: 0256 3131616 Detaylı ilan bilgisine Nazilli Kaymakamlığı Resmi web sitesinden (www.nazilli.gov.tr) ulaşılabilir. - Eğitim Fakültesinin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü mezunu olmak. b. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM ) tarafından 2017 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak c. Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek d. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak e- İlan tarihinden önce Nazilli İlçesinde ikamet ediyor olmak. f- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.