logo yeni

calisanlar2 copy

ORDU KABATAŞ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (7-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

ordu kabatasOrdu Kabataş SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

   

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 10/08/2017  1 adet
- İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint v.b. ofis programları) kullanabiliyor olmak.
- Üniversitelerin Lisans mezunlarından; Mühendislik Bölümleri, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme,Muhasebe, Uluslararası İlişkiler Bölümlerinden mezun olmak. - Fen ve Edebiyat Fakültesinin Sosyoloji, Psikoloji, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümlerinden mezun olmak. - Sağlık Bilimler Fakültesinin Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olmak. - İletişim Fakültesinin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olmak. - Eğitim Fakültesinin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü mezunu olmak. 
- En az B sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanıyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. 2. İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint v.b. ofis programları) kullanabiliyor olmak. 3. Varsa iş deneyim belgesi. 4. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, kendini iyi ifade edebilmek, öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olma ve disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. 5- Adayların başvuru tarihinden en az 6 ay öncesi Kabataş İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olması ve bu durumu belgelendirmesi. 6- Seyahat engeli bulunmamak. 7- En az B sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanıyor olmak.

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.