logo yeni

calisanlar2 copy

ERZURUM HORASAN SYDV PERSONEL ALIM İLANI (7-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

erzurumErzurum Horasan SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

   

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 24/07/2017  2 adet
- Aktif bilgisayar ve özellikle Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek.
- a. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi b. İşletme-İktisat Fakültesi c. İletişim Fakültesi d. Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, iletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri. Yukarıda belirtilen bölümlerde 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olmak.
- EN AZ B SINIFI EHLİYET
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. Büro görevlerinin yanı sıra kömür gıda dağıtımı vb. saha görevlerinde de bulunacağından vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak. 2. Mülakat sonrasında göreve başlayan personel Horasan?da ikamet etmeyi kabul eder. 3. Adaylar için az (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak 4. Aktif bilgisayar kullanabilmek özellikle Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek. 5. Bayan olmak ve son 6 ay Horasan ilçesinde ikamet etmek. 6.Son yapılan, güncel olan KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ayrıca ilan metni www.horasan.gov.tr adresinde yayınlanacaktır.

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.