logo yeni

calisanlar2 copy

AYDIN BOZDOĞAN SYDV PERSONEL ALIM İLANI (6-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

aydin bozdoganAydın Bozdoğan SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

   

 

 

 Muhasebeci  Son başvuru: 21/06/2017  1 adet
- Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek
- 4 Yıllık İktisati İdari Bilimler Fakültesinden mezunu olmak.(İktisat,İşletme,Kamu Yönetimi...)
- B sınıfı sürücü ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. 4 Yıllık İktisati İdari Bilimler Fakültesinden mezunu olmak.(İktisat,İşletme,Kamu Yönetimi...) 2. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 2015 ,2016 veya 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 3.Bozdoğan sınırları içerisinde ikamet etmek (İlan tarihinden itibaren son 6 aydır) 4. Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek 5. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak 6. B sınıfı sürücü ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanmak 7. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmamak. 8. Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içersinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak, tutuma sahip olmak.

 

 Muhasebeci  Son başvuru: 21/06/2017  1 adet
- Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek
- 4 Yıllık Fakülte (Lisans) mezunu olmak.
- B sınıfı sürücü ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- I. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı İçin Özel Şartlar: 1. 4 Yıllık Fakülte (Lisans) mezunu olmak. 2. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 2015 ,2016 veya 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 3.Bozdoğan sınırları içerisinde ikamet etmek (İlan tarihinden itibaren son 6 aydır) 4. Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek 5. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak 6. B sınıfı sürücü ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanmak 7. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmamak. 8. Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içersinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak, tutuma sahip olmak.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.