logo yeni

MERSİN BOZYAZI SYDV PERSONEL ALIM İLANI (5-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

mersin bozyaziMersin Bozyazı SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

   

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 29/05/2017  1 adet
- Bilgisayar eğitimi aldığına dair belge, ( Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olup, müracaat eden adaylar için herhangi bir belge gerekmemektedir.)
- EN AZ B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ
- Bilgisayar eğitimi aldığına dair belge sahibi olmak ve bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. (Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olup, müracaat eden adaylar için herhangi bir belge gerekmemektedir.) Sınavla ilgili ilan Bozyazı Kaymakamlığı'nın http://www.bozyazi.gov.tr/, Mersin Valiliğinin http://www.mersin.gov.tr, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün https://sosyalyardimlar.aile.gov.tr/ adresinde ve ulusal çapta yayın yapan konuyla ilgili internet sitelerinde yayınlanacaktır. Sınavda uygulanacak esaslarla ilgili detaylar ilan metninde mevcuttur.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.