logo yeni

calisanlar2 copy

KONYA BEYŞEHİR SYDV PERSONEL ALIM İLANI (5-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

konya beysehirKonya Beyşehir SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

   

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 26/05/2017  1 adet
- Mezun olduğu okulda bilgisayar dersi almak ve bu hususu resmi olarak belgelendirmek ya da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak. İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak (Word, Excel, PowerPoint vb, mülakat esnasında uygulamalı bilgisayar sınavı yapılacaktır.)
- Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün eğitim veren ''İktisadi ve İdari Bilimler ile İşletme Fakültelerinin Maliye ve İşletme bölümlerinden mezun olmuş olmak. 
- ) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve iyi derece araç kullanıyor olmak, 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1) Büro Görevlisi için; Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün eğitim veren ''İktisadi ve İdari Bilimler ile İşletme Fakültelerinin Maliye ve İşletme bölümlerinden mezun olmuş olmak. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 2) Mezun olduğu okulda bilgisayar dersi almak ve bu hususu resmi olarak belgelendirmek ya da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak. İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak (Word, Excel, PowerPoint vb, mülakat esnasında uygulamalı bilgisayar sınavı yapılacaktır.) 3) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve iyi derece araç kullanıyor olmak, 4) Adayların 15.05.2017 tarihi itibarı ile en az iki aydır Beyşehir İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 5) Vakfımız da çalışan 2 Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi personelin bayan olması, nedeniyle erkek adaylar tercih nedenidir, 6) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak, (Sağlık kurulu raporu sınav da başarılı olan adaylar için geçerlidir.) 7) İşin süresi: Daimi ( işi başladığı tarihten itibaren 3 ay deneme süreli).

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 26/05/2017  1 adet
- Mezun olduğu okulda bilgisayar dersi almak ve bu hususu resmi olarak belgelendirmek ya da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak. İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak (Word, Excel, PowerPoint vb, mülakat esnasında uygulamalı bilgisayar sınavı yapılacaktır.)
- Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün eğitim veren ''İktisadi ve İdari Bilimler ile İşletme Fakültelerinden mezun olmuş olmak,
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve iyi derece araç kullanıyor olmak, 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1) Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi için; Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün eğitim veren ''İktisadi ve İdari Bilimler ile İşletme Fakültelerinden mezun olmuş olmak. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 2) Mezun olduğu okulda bilgisayar dersi almak ve bu hususu resmi olarak belgelendirmek ya da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak. İyi derecede bilgisayar kullanıyor olmak (Word, Excel, PowerPoint vb, mülakat esnasında uygulamalı bilgisayar sınavı yapılacaktır.) 3) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve iyi derece araç kullanıyor olmak, 4) Adayların 15.05.2017 tarihi itibarı ile en az iki aydır Beyşehir İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 5) Vakfımız da çalışan 2 Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi personelin bayan olması, nedeniyle erkek adaylar tercih nedenidir, 6) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak, (Sağlık kurulu raporu sınav da başarılı olan adaylar için geçerlidir.) 7) İşin süresi: Daimi ( işi başladığı tarihten itibaren 3 ay deneme süreli).

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.