logo yeni

DİYARBAKIR HANİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (4-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

diyarbakir haniDiyarbakır Hani SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 04/05/2017  2 adet
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-Hani İlçesinde ikamet etmeyi kabül ve taahhüt etmek( Sınavda başarılı olan aday için geçerli). 2-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vucut ve akıl hastalığı özürü bulunmamak. 3-Varsa iş deneyim belgesi. 4-İşin süresi daimi 6 (Altı) ay deneme süreli. 5- İlan tarihinden önce İlçede düzenli ikamet ediyor olması ve sınavın ilan tarihinden sonra yapılacak ikametgah değişikliği kabul edilmeyecektir. 6-Sınavla ilgili duyuru metni Hani Kaymakamlığı (Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünden temin edilebilir).
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 04/05/2017  2 adet
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-Hani İlçesinde ikamet etmeyi kabül ve taahüt etmek.(Sınavda başarılı olan aday için) 2-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vucut veya akıl hastalığı özürü bulunmamak 3- Varsa iş deneyim belgesi. 4- İşin süresi daimi 6 (Altıay deneme süreli). 5-İlan Tarihinden önce İlçede düzenli ikamet ediyor olması ve sınavın ilan tarihinden sonra yapılacak ikametgah değişikliği kabul edilmeyecek. 6-Sınavla ilgili duyuru metni Hani Kaymakamlığı (Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünden temin edilebilir).

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.