logo yeni

BARTIN MERKEZ PERSONEL ALIM İLANI (1-2017)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

bartinBartın Merkez SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Sosyal yardım  ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 20/01/2017  1 adet
- Windows ve Microsoft Office uygulamalarını en iyi şekilde kullanabilmek; 
- Üniversitelerin Sosyal Hizmet, Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) Bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun olmak.
- B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. (Araç kullanma hususunda aktif ve tecrübeli olmak)
- 1. Eğitim Durumu: Üniversitelerin Sosyal Hizmet, Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) Bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun olmak. 2. İşe kabul edilmesi halinde 5 yıl süresince Bartın Vakfında çalışmayı kabul ve taahhüt etmek.(Noterden tasdikli 20.000 TL cayma bedeli ihtiva eden taahhüt belgesi alınacaktır.) 3. Sosyal iletişim becerisine, öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak, tutuma sahip olmak. 4. Windows ve Microsoft Office uygulamalarını en iyi şekilde kullanabilmek; 5. B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. (Araç kullanma hususunda aktif ve tecrübeli olmak) 6. İşin Süresi: Belirsiz Süreli (2 Ay Deneme Süreli) 7. Adaylar görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya vücut engeli bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden sağlık kurulu raporunu işe kabulü halinde ibraz edecektir. İlan metni, " http://www.bartinsydv.gov.tr/ " adresinde detaylı olarak görülebilir.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.