logo yeni

calisanlar2 copy

ERZURUM TEKMAN SYDV PERSONEL ALIM İLANI (11-2016)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

erzurum tekmanErzurum Tekman SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 16/11/2016  1 adet
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir. Büro Personeli; a- 01.05.2016 tarihinden önce ilçe merkezi ve bağlı mahallerinde ikamet etmek (İkametini 01.05.2016 tarihinden sonra ilçe merkezi ve bağlı mahallelere alan kişilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.) b- 4 yıllık Yüksek Öğrenim kurumlarından herhangi birinden mezun olmak c- Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, muaf veya askerlikle ilişkisi bulunmamak, d- İşe alındığında Tekman da 2(iki) yıl ikamet etmeyi taahhüt etmek. e- Bilgisayar sertifikasına sahip olmak (tercih nedenidir) f- Muhasebe bilgisi iyi düzeyde olmak. (Tercih nedenidir) g- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak h Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek. g- B sınıfı ehliyette sahip olmak(Tercih nedenidir.)
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 16/11/2016  1 adet
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi; a- 01.05.2016 tarihinden önce ilçe merkezi ve bağlı mahallerinde ikamet etmek (ikametini 01.05.2016 tarihinden sonra ilçe merkezi ve bağlı mahallelere alan kişilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.) b- 4 yıllık Yüksek Öğrenim kurumlarından herhangi birinden mezun olmak c- Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, muaf veya askerlikle ilişkisi bulunmamak, d- İşe alındığında Tekman?da 2(iki) yıl ikamet etmeyi taahhüt etmek. e- Bilgisayar sertifikasına sahip olmak (tercih nedenidir) f- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak g- Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek. h-B sınıfı ehliyette sahip olmak(Tercih nedenidir)

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.