logo yeni

KASTAMONU DOĞANYURT SYDV PERSONEL ALIM İLANI (5-2016)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

kastamonu doganyurtKastamonu Doğanyurt SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 27/05/2016  1 adet
- BİLGİSAYAR SERTİFİKASI
- 4 YILLIK YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARININ SİYASAL BİLGİLER, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MEZUNU OLMAK AYRICA HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK PROGRAMI, SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ PROGRAMLARINDAN(4 YILLIK) MEZUNU OLMAK.
- ÖZEL ŞARTLAR 1- 4 yıllık Yüksek öğretim kurumlarının Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olmak ayrıca Halkla İlişkiler ve Reklamcılık programı, Sosyoloji Bölümü programlarından(4 yıllık)mezunu olmak. 2- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM) tarafından 2014 veya 2015yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak. 3- Sadece bayan adaylar müracaat edebilir. 4- Görevini devamlı yapmasına engel bir durumunun olmadığını, akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmadığını, her türlü coğrafi ve iklim koşullarında görev yapabileceğini gösterir sağlık raporu(işe alınması kesinleşen adaydan istenecek) 5- Adli sicil kaydı bulunmamak. 6- Word ,Excel vb.temel bilgisayar proğramlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını kurulum programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bilgisayar sertifikasına sahip olmak.Adayların bilgisayar kullanabilme düzeyleri (Word,excel ve powerpoint programlarını kullanabilme, grafik ve slayt hazırlama) kendilerini ifade edebilme, hal ve hareket kişilik zellikleri mesleğe uygunluğu, strese dayanıklılık mesleki bilgi beceri, proje yazma ve üretme yeteneğine sahipliliği ve genel kültürleri değerlendirilecektir. 7- Doğanyurt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca 6 ay içerisinde performansı yeterli görülmeyen ve taahhütleri yerine getirmediği anlaşılan personelin sözleşmesi yenilenmeyecektir. 8- Mülakat komisyonu genel ve özel kriterleri yerine getiren en uygun adayı seçme yetkisine sahiptir. 9- Sınavda başarılı olup işe başlayan adayla işe başladıktan sonra üç yıl içerisinde işten ayrılmayacağına dair tazminat hükümlü ayrıca özel bir özleşme Mütevelli Heyetinin uygun görmesi durumunda imzalanacaktır. 10- Sınavda başarılı sayılırsa Doğanyurt ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. 11- Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir. 12 - Personel alım ilan metni www.doganyurt.gov.tr adresinde ilan edilmektedir.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.