logo yeni

RİZE ARDEŞEN SYDV PERSONEL ALIM İLANI (3-2016)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

rize ardesenRize Ardeşen SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 01/04/2016  1 adet
- Temel bilgisayar programlarını Microsoft Ofis uygulamalarını (Word, Excel, Powerpoint, İnternet Explorer vb). programları kullanabilmek. Bilgisayar İşletmeni sertifikası sahibi olmak tercih sebebidir.
- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumundan Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Maliye, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezunu olmak. 
- En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve çok iyi araç kullanıyor olmak.(Mülakatta araç kullanması kontrol edilecektir.)
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- ARDEŞEN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI SÖZLEŞMELİ 1 ( BİR) ADET PERSONEL ALIM İLANI Ardeşen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına personel alımı yapılacaktır.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fon Kurulunun 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin Norm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar" kapsamında ? 1 (bir) adet ? Büro Görevlisi? unvanlı personel istihdam edilecektir. Başvurular internet üzerinden yapılacak olup, Genel ve Özel Şartlar http://www.ardesen.gov.tr adresinde yayınlanmaktadır
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 01/04/2016  1 adet
- Temel bilgisayar programlarını Microsoft Ofis uygulamalarını (Word, Excel, Powerpoint, İnternet Explorer vb). programları kullanabilmek. Bilgisayar İşletmeni sertifikası sahibi olmak tercih sebebidir.
- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumundan Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Maliye, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezunu olmak
- En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve çok iyi araç kullanıyor olmak. (Mülakatta araç kullanması kontrol edilecektir.)
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- ARDEŞEN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI SÖZLEŞMELİ 1 ( BİR) ADET PERSONEL ALIM İLANI Ardeşen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına personel alımı yapılacaktır.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fon Kurulunun 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin Norm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar" kapsamında 1 (bir) adet " Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ? unvanlı personel istihdam edilecektir. Başvurular internet üzerinden yapılacak olup, Genel ve Özel Şartlar http://www.ardesen.gov.tr adresinde yayımlanmaktadır.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.