logo yeni

KIRŞEHİR BOZTEPE SYDV PERSONEL ALIM İLANI (3-2016)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

kirsehir boztepeKırşehir Boztepe SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 25/03/2016  1 adet
- Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak.
- 4 yıllık yüksek öğrenim kurumlarının Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler ve mühendislik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak,
- İngilizce biliyor olmak
- B sınıfı ehliyete sahip olmak( Aktif araç kullanıyor olmak)
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alınması için istenen özel şartlar: 1)Boztepe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak(İlanın yayınlandığı tarihe kadar ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve bunu ilçe nüfüs müdürlüğünden ispatlayan belgeye sahip olmak). 2)Erkek olmak. 3) 4 yıllık yüksek öğrenim kurumlarının Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler ve mühendislik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. 4) Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. 5) B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. 6)İlçenin sosyal dokusunu ve çevreyi tanıyor olmak. 7) Askerliğini yapmış olmak. 8)KPSSP3 puan türünde 60 puan ve üzeri almış olmaktır.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.