logo yeni

AFYONKARAHİSAR SANDIKLI SYDV PERSONEL ALIM İLANI (3-2016)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

afyonkarahisar sandikliAfyonkarahisar İli Sandıklı SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 01/04/2016  1 adet
- 1. 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ve Hukuk Fakültelerinin bölümlerin birinden mezun olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- ÖZEL ŞARTLAR 1. 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Siyasal Bilgiler Fakülteleri ve Hukuk Fakültelerinin bölümlerin birinden mezun olmak. 2. En az 3 (Üç) aydır Sandıklı Merkez, köy ve beldelerinde ikamet ediyor olmak, (Nüfus Müdürlüğünden alınacak belgedeki adres beyan tarihi esas alınacaktır.) 3. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 4. Başvuru süresi bittikten sonra alınacak personelin 5 (Beş) katı aday en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve mülakata çağrılacaktır. Mülakat komisyonu tarafından yapılacak değerlendirme sonucu 1 asil, 1 yedek olmak üzere 2 (İki) aday belirlenecek, asil aday ile sözleşme yapılacaktır. 5. Adaylar, http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx internet adresinden elektronik başvuru yapacaklardır. Posta, şahsen veya 3. kişiler vasıtasıyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.