logo yeni

KARS DİGOR SYDV PERSONEL ALIM İLANI (2-2016)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

kars digorKars ili Digor SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 03/03/2016  1 adet
- Bilgisayar programları kullanabilmek.
- 4 Yıllık Eğitim veren Yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak.(Alınacak personel muhasebe iş ve işlemlerini yapacağından sadece ilgili bölümlerden mezun adayların başvuruları kabul edilecektir.)
- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1- 4 Yıllık Eğitim veren Yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak.(Alınacak personel muhasebe iş ve işlemlerinide yapacağından sadece ilgili bölümlerden mezun adayların başvuruları kabul edilecektir.) 2- Bilgisayar programları kullanabilmek. 3- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak. 4- Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak. 5- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 6-Büro Görevlisi olarak sadece erkek personel alınacak olup, bayan adayların müracaatı kabul edilmeyecektir. (Alınacak personelin yapacağı iş ve işlemler saha çalışmasınıda gerektirdiğinden böyle bir kısıtlamaya gidilmiştir.) 7- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 8- Başvuru tarihi itibariyle Digor ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. 9- Vakfımızda en az 5 (beş) yıl çalışmayı taahhüt etmek, 5 yıl zarfında işi bırakması durumunda; işi bıraktığı dönemdeki aldığı net maaşının 3 yıl tutarında Vakfımıza tazminat ödeyeceğine dair noterden tasdikli taahhütname imzalanacaktır.(Noter tasdikini mülakatı kazanan getirecektir.

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.