logo yeni

ZONGULDAK KOZLU SYDV PERSONEL ALIM İLANI (2-2016)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

zonguldak kozluZonguldak ili Kozlu SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 23/02/2016  1 adet
- Bilgisayar programlarından Word, excel power point gibi kelime ve görüntü işleme programları ile bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlemleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak.( M.E.B. bünyesinde yada bu bakanlığın izni ile açılmış kurslardan alınan sertifikaya sahip olmak.)
- 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi mezunları ile diğer fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler, İstatistik ve Bilgi ve Belge Yönetimi bölümlerinin herhangi birinden lisans diplomasına sahip olmak. 
- Tercihen yabancı dil (İngilizce) bilmek.
- En az B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olup aktif araç kullanıyor olmak.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-) ÖSYM tarafından yapılan 2014 veya 2015 Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.2-) İlan tarihi dikkate alınarak en az 6 ay süreyle Zonguldak İli Kozlu İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. 3-)Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, buna ilişkin olarak transkript belgesi veya M.E.B. bünyesinde yada bu bakanlığın izni ile açılmış kurslardan alınan sertifikaya sahip olmak.4-) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 5-) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak 6-) Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak. BAŞVURU VE İSTENEN BELGELER : Başvuru yapan adaylar arasından puan sıralamasına göre, alım yapılması düşünülen kadronun 5 katı aday mülakata çağrılacaktır. Aşağıda istenen belgelerin, mülakat listesine girmeye hak kazanan kişiler tarafından 26.02.2016 günü mesai saati bitimine kadar Vakfa teslim edilmesi gerekmektedir. Başarılı olan adaydan istenilen belgelerin asılları bizzat istenecek, fotokopilerin aslına uygunluğu kontrol edilip tasdik edildikten sonra iade edilecektir. 1-Bitirdiği okulun diploması, çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, 2- Nüfus cüzdanı tasdikli bir fotokopisi, 3- 2014 veya 2015 yılı KPSS P3 sınav sonuç belgesi çıktısı. 4- Son 6 ay içerisinde çektirmiş 3 adet vesikalık fotoğraf. 5- Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olduğuna dair belge. 6- Adli sicil belgesi, 7- Sağlık raporu, 8-Özgeçmiş 9- Nüfus Müdürlüklerinden alınmış en az 6 (altı) aydır (ilan tarihi itibari ile) ilçemiz sınırlarında ikamet ettiğini gösterir onaylı yerleşim yeri belgesi..

 

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.