logo yeni

ADANA SAİMBEYLİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (2-2016)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

adana saimbeyliAdana İli Saimbeyli SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 10/02/2016  2 adet
- Windovs, Wold, Exzel, Powerpoint vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek.
- İktisadi ve İdari Bilimler Fak, İşletme Fak. İktisat Fakültesi ve dengi, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, sosyoloji bölümlerinden birinden mezun olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- a) 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi ve dengi, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, bölümleri b)işe alım sürecicinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. c) iş deneme süresi 6 aydır. Deneme süresi içerisinde Vakıf Başkanlığı uygun görmediği adayların sözleşmesini tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahip olup, alımı yapılan personel herhangi bir yasal hak talep edemez, başvurması koşulları kabul ettiği anlımına gelmektedir. ç) Windovs, Wold, Exzel, Powerpoint vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek. e) Yapılacak sıralama dahilinde, öncelikle örgün eğitimmezunu, kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, dezavantajlı gruplarla çalışabilecek, hane ziyaretlerinde sağlıklı sosyal inceleme yapabilecek, bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilen, tercihen yabancı dil (ingilizce), sosyal iletişim becerisine sahip olmak. f) En az 6 ay Saimbeyli ilçesinde ikamet etmiş olmak, kişi atndığı takdirde Saimbeyli ilçesinde sürekli ikamet edeceğini başvurusu ile taahhüt eder.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.