logo yeni

ÇANAKKALE BİGA SYDV PERSONEL ALIM İLANI (1-2016)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

canakkale bigaÇanakkale İli Biga SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 29/01/2016  1 adet
- Bilgisayar kullanma sertifikası, (Windows ve Microsoft Qffice Programlarına hakim) iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak ve bu çerçevede eğitim aldığını gösteren belge.
- . Vakıflarda ilk defa istihdam edilecek ?Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi? için 4 yıllık yükseköğretim kurumlarının; Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmet bölümleri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, mezunlarının başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır
- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak.(Erkek adaylar için)
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 2-ÖZEL ŞARTLAR 1. ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2014 veya 2015 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 2. Başvuru tarihi itibariyle 6 ay öncesi Biga ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmasını belgelendirmek 3. Bilgisayar kullanma sertifikası, (Windows ve Microsoft Qffice Programlarına hakim) iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak ve bu çerçevede eğitim aldığını gösteren belge. 4. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak.(Erkek adaylar için) 3-BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER Aşağıda istenen belgelerin 05.02.2016 günü mesai saati bitimine kadar Vakfa teslim edilmesi gerekmektedir. Başarılı olan adaydan istenilen belgelerin asılları bizzat istenecek, fotokopilerin aslına uygunluğu kontrol edilip tasdik edildikten sonra iade edilecektir. 1-Bitirdiği okulun diploması, çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti, 2-(T.C.Kimlik numaralı) Nüfus cüzdanı tasdikli bir fotokopisi, 3- 2014 veya 2015 yılı KPSS P3 sınav sonuç belgesi çıktısı 4- Son 6 ay içerisinde çektirmiş 3 adet vesikalık fotoğraf. 5- Erkek adaylar için Askerlikle ilgisi olmadığını gösterir belge, 6- Adli sicil belgesi, 7- Sağlık raporu (Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmadığına dair aklı melekelerinin yerinde olduğunu gösteren tek hekim raporu) 8-Özgeçmiş.(Doğum yeri,doğum tarihi,eğitim durumu,iş deneyimleri,özel meziyet, ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu,geleceğe dönük hedef ve amaçları, aile bilgileri,hobileri gibi konular) 9-Varsa iş deneyim belgesi, 10-İkametgah belgesi 11-Erkek adaylar için en az B sınıfı ehliyet sahibi olması.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.