logo yeni

İZMİR BUCA SYDV PERSONEL ALIM İLANI (1-2016)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

izmir bucaİzmir İli Buca SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 26/01/2016  3 adet
- En Az 4(Dört) yıllık Fakültelerin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü (PDR) veya Sosyoloji bölümü mezunu olmak şartıyla
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Bölüm şartı aranmaktadır: En Az 4(Dört) yıllık Fakültelerin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü (PDR) veya Sosyoloji bölümü mezunu olmak şartıyla Vakfın bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir. Diğer Özel Şartlar: Aranılan Şartlar ve İstenilen Belgeler 1.En son ÖSYM tarafından yapılan KPSS sınavına girmiş olmak, KPSSP3 türünden en az 60 puan ve yukarı puan almış olmak 2. Mezun olunan üniversiteden alınmış olan diplomanın aslı (En Az 4(Dört) yıllık Fakültelerin Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü (PDR) veya Sosyoloji bölümlerinden mezun olmak şartıyla,) 3.Son 1 yıl içerisinde tam teşekküllü devlet veya üniversite hastaneleri tarafından verilen sağlıklı olduğuna dair, sağlık kurulu raporu almış olmak 4.Erkek olmak ve Askerliğini Yapmış veya Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge 5.Sabıkasının olmadığına dair sabıka kaydı 6.Son müracaat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış, 31 yaşından gün almamış olmak 7. İzmir ilinde ikamet ettiğine dair nüfus müdürlüğünden alınmış yerleşim yeri belgesi 8.İşe alınacak personel en az 3 yıl süre ile çalışmak zorundadır. 9.İstenilen belgelerin aslı veya noter tasdikli örnekleri dosya ile birlikte ilgililer tarafından bizzat Vakfa sunulacaktır. KPSSP3 belgesi bilgisayar çıktısı olabilir. Diğer istenilen belgeler aslı ibraz edilmek şartı ile yetkili makam tarafından görülerek onaylandıktan sonra tasdikli fotokopisi kabul edilerek aslı iade edilecektir. 10.Son başvuru tarihine kadar istenilen belgeleri ve şartları tam olarak yerine getirerek belgelerini ibraz edenler arasında KPSSP3 puan türünde en yüksek puana sahip olandan başlayarak ilk 15 müracaatçı mülakata tabi tutulmak üzere sistem üzerinde ve ilgililerin mail adreslerine bildirilmek suretiyle ve ayrıca hükümet konağı ilan tahtasında ilan edilmek suretiyle duyurulacaktır. Sözlü sınava hak kazananlar 17 Şubat 2016 tarihinde saat :10.00'da Buca Kaymakamlığı makam odasında hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.