logo yeni

calisanlar2 copy

ESKİŞEHİR MAHMUDİYE SYDV PERSONEL ALIM İLANI (10-2015)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

eskisehir mahmudiyeEskişehir İli Mahmudiye SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 16/10/2015  1 adet
- MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak, veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi almış olmak ve bu hususu resmi olarak belgelemek.
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Diğer Özel Şartlar: 1) Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinin herhangi birinden mezun olmuş olmak, 2) Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 3) Başvuru için adayların ilan tarihi itibariyle son 1 yıl içerisinde Mahmudiye İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları, 4) MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak, veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi almış olmak ve bu hususu resmi olarak belgelemek, 5) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, ( Adayların kendini ifade kabiliyeti, bir konuyu kavrayıp özetleme ve ifade etme yeteneği, muhakeme gücü, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı, bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı, karşısındaki insanı anlayabilme ve empati kurma becerisi tercih sebebidir.) 6) Vakıf Başkanı veya Mütevelli Heyetinin; İnceleme, Araştırma, Haberleşme, Sekretarya, Ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmayı taahhüt etmek ve yapmak, 7) Belirtilen görevleri yapmasına mani herhangi bir engeli olmamak, 8) Büro Görevlisi sınıfında Vakıf Başkanı ya da Mütevelli Heyetinin vereceği görevleri yapma istem ve yeteneğine psikolojik ve fizyolojik olarak gerçekten sahip olduğu hususunda Mülakat Komisyonunun olumlu kanaatine mazhar olmak, 9) Büro Görevlisi alımında bayan adaylar tercih edilecektir. 10) İşe alınan personel 2 (İki) ay deneme süresine tabii olacaktır. 11) Mütevelli Heyeti'nce karar alınması halinde mülakatı kazanan adayın Mahmudiye de ikameti zorunludur.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.