logo yeni

calisanlar2 copy

KÜTAHYA MERKEZ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (8-2015)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

kutahyaKütahya İli Merkez ilçesi SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 07/08/2015  1 adet
- Ofis Programlarını -Word,Excel,Power Point vs.-, internet uygulamalarını etkin olarak kullanabilme ve Bilgisayar Programcılığı sertifikası bulunması.
- Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat, İşletme ve Maliye bölümleri, Muhasebe, Maliye Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe Finansman lisans programlarından birinden mezun olmak
- En az "B" sınıfı sürücü belgesi
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- (1) Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat, İşletme ve Maliye bölümleri, Muhasebe, Maliye Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe Finansman lisans programlarından birinden mezun olmak (2) İş ve Mesleki Danışmanlık Sertifikası sahibi olmak, (3) En az ?B? sınıfı sürücü ehliyet sahibi olmak, (4) Aday vakfın bulunduğu merkez ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı, Sınav tarihinden önce Kütahya merkez ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması gereklidir. Sınavın ilan tarihinden sonra yapılacak ikametgah değişikliği kabul edilmeyecektir. (5) Ofis Programlarını -Word,Excel,Power Point vs.-, internet uygulamalarını etkin olarak kullanabilme ve Bilgisayar Programcılığı sertifikası bulunması. (6) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyesinde sigortalı olarak çalışmış veya çalışıyor olmak, ADAYLAR BELGELERİNİ İBRAZ ETMEK KOŞULUYLA BAŞVURU YAPABİLECEKLER. BELGE İBRAZ ETMEYEN ADAYLARIN BAŞVURUSU GEÇERSİZ SAYILACAKTIR. III- TESLİM EDİLECEK EVRAKLAR: (1) T.C. Kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının fotokopisi ve nüfus kayıt örneği, (2) KPSS sonuç belgesi, (3) Aile Hekiminden alınacak sağlık raporu,(4) Adli sicil Belgesi, (5) Diplomanın aslı veya onaylı fotokopisi, (6) Özgeçmiş, (7) İş ve Meslek Danışmanlık Sertifikasının aslı veya onaylı fotokopisi (8) Yerleşim yeri belgesi, (9) Askerlik ile ilgili ilişiğinin olmadığını gösterir belgeler istenecek olup, Başvurular şahsen yapılcaktır. İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve 10/08/2015 tarih ve saat 16:00'a kadar istenilen evrakları Kütahya Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na bizzat elden teslim etmeleri gerekmektedir. (Posta ve Kargo yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir) Mülakata girmeyi hak kazanmış ancak belgelerini zamanında teslim etmeyen ya da eksik belge getiren adayların adaylığı hükümsüz sayılacaktır.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.