logo yeni

calisanlar2 copy

BURDUR KARAMANLI SYDV PERSONEL ALIM İLANI (7-2015)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

burdur karamanliBurdur İli Karamanlı ilçesi SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 07/08/2015  1 adet
- İyi derecede bilgisayar ( windows , word , exsel ,powerpoint v.b. ) kullanabiliyor olmak,
- Örgün Eğitim veren 4 yıllık siyasal bilgiler fakültesi, iktisadi ve idari bilimler fakültesi, sosyal hizmetler, halkla ilişkiler , iktisat ve işletme fakültesi, fen edebiyat , psikoloji, sosyoloji , felsefe bölümlerinden ( formasyonu olmayan ) mezun olmak,
- En az ( B ) sınıfı sürücü ehliyet sahibi olmak,
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1 )Örgün Eğitim veren 4 yıllık siyasal bilgiler fakültesi, iktisadi ve idari bilimler fakültesi, sosyal hizmetler, halkla ilişkiler , iktisat ve işletme fakültesi, fen edebiyat , psikoloji, sosyoloji , felsefe bölümlerinden ( formasyonu olmayan ) mezun olmak, 2) 3) En az ( B ) sınıfı sürücü ehliyet sahibi olmak, 4) Sınavda başarılı sayılırsa Karamanlı ilçesinde ikamet edecek olmak, 5) Sınav için gerekli şartları taşımadıkları sonradan anlaşılanlar sınavı kazanmış ve göreve başlatılmış olsalar dahi sınavları iptal edilir ve görevlerine son verilir. bu yüzden hiçbir hat talep edemezler. 6) Erkek olmak, 7) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 8) Karamanlı nüfusuna kayıtlı olmak ve ilan tarihinden önce 6 aydır Karamanlı ' da ikamet etmiş olmak, 9) 2 ay içerisinde mesleğin gerektirmiş olduğu iş ve işlemlerde gereklilikleri yerine getiremeyeceği anlaşılan personelin sözleşmesi iptal edilir. 10) Herhangi bir işte çalışıyor olmamak.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.