logo yeni

DİYARBAKIR HANİ SYDV PERSONEL ALIM İLANI (7-2015)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

diyarbakir haniDiyarbakır ili Hani ilçesi SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 22/07/2015  2 adet
- EVET
- Bilgisayar Öğretmenliği,Kamu Yönetimi ,İşletme,İktisad,Çalışma Ekonomisi ve Endüstiri ilişkiler,Maliye,Mühendislik bölümleri, Fizik,Kimya,Biyoloji bölümleri mezunu olanlar müracaat edebileçcektir.
- EVET
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- ÖZEL ŞARTLAR 1. Hani ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek, (Sınavıda başarılı olan aday İçin geçerli) 2. Görevim devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. 3. 2014 KPSS sınav sonuçlarına göre alım yapılacaktır. 4. Sınav tarihnirden önce İlçede ikaamet ediyor olması gerekmektedir. 5. İşin Süresi: Daimi (6 Ay Deneme Süreli) 6- Bilgisayar kullanıyor olması
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 22/07/2015  2 adet
- Sosyoloji,Psikoloji,Tarih,Coğrafya,Felsefe Sosyal Bilgiler,Türkçe,Türkdili ve Edebiyat bölümleri Mezunları müracaat edebilecektir.
- EVET
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- ÖZEL ŞARTLAR 1. Hani ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek, (Sınavıda başarılı olan aday İçin geçerli) 2. Görevim devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. 3. 2014 KPSS sınav sonuçlarına göre alım yapılacaktır. 4. Sınav tarihnirden önce İlçede ikaamet ediyor olması gerekmektedir. 5. İşin Süresi: Daimi (6 Ay Deneme Süreli)

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.