logo yeni

ERZİNCAN TERCAN SYDV PERSONEL ALIM İLANI (7-2015)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

erzincan tercanErzincan İli Tercan ilçesi SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 24/07/2015  1 adet
- SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ,İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ,İKTİSAT FAKÜLTESİ VEYÖK TARAFINDAN DENKLİĞİ KABUL EDİLEN FAKÜLTELERDEN OLMAK
- EN AZ B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP OLMAK
- Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- Büro Görevlisi İşe Alım Talebi ERZİNCAN ili TERCAN ilçesi BELİRSİZ SÜRELİ SÖZLEŞMELİ BÜRO GÖREVLİSİ alım ilanı - Personel alımında aranacak genel ve özel şartlar aşağıda belirtilmiştir. 1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4) Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, 5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 7)Örgün eğitim veren siyasal bilgiler fakültesi, iktisadi ve idari bilimler fakültesi, iktisat fakültesi, mimarlık ve mühendislik fakülteleri ve YÖK tarafından bunlara denkliği kabul edilen fakültelerden mezun olmak 8)Sosyal iletişim becerisine sahip olmak 9)ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 10) İlan tarihi itibariyle (14.07.2015) Erzincan-Tercan İlçesinde (köy ve beldeler dahil) son bir yıl içerisinde en az altı ay ikamet etmiş olmak. 11)Personelin işe alınmasından sonra Tercan Belediyesi sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul ediyor olmak. 12)Mülakat tarihi adaylara ayrıca bildirilecektir.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.