logo yeni

ŞANLIURFA SİVEREK SYDV PERSONEL ALIM İLANI (6-2015)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

urfa siverekŞanlıurfa İli Siverek ilçesi SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 06/07/2015  5 adet
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak.Tercih Sebebi Bölümler: Bilgisayar Mühendisliği. Tüm Bilgisayar Öğretmenliği ve Bilişim Sistemleri 2. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (Tercih Nedeni) 3. Yüksek Lisans (Tercih Nedeni) 4. Yabancı Dil Sertifikası (Yabancı Dil Eğitimi veren Fakülteler den sertifika istenmeyecektir) (Tercih Nedeni) 5. Bilgisayar İşletmenliği-Operatör sertifikasına sahip olmak.İyi derecede bilgisayar ve Microsoft Ofis programlarını kullanmak (Tercih Nedeni) 6. Başvuru tarihi itibariyle son bir yıldır Siverekte ikamet ediyor olmak.(29.06.2014 ve daha sonra) 7. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak 8.Vakfımıza ataması durumunda merkezi memur atamaları hariç en az 5 (Beş) yıl süreyle çalışmak zorunludur. Vâkıfımıza atanan personelin bu zaman zarfı içinde başka bir vakıfa transfer olma talebi olmayacaktır.Bu zorunluluğu noterden taahhüt edecektir. 9.Adli sicil belgesi ve Sağlık Raporu (Kazanan adaylardan istenecektir) İlan ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve başvuru aşamasında istenilecek belgelere http://www.siverek.gov.tr// adresinden ulaşabilirsiniz.
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 06/07/2015  10 adet
- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif kullanıyor olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak. Tercih Sebebi Bölümler: Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Siyasal Bilgiler Fakültesi , PDR, Hukuk Fakültesi, Halkla İlişkiler ve İİBF 2. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanmak(Tercih Nedeni) 3. Yüksek Lisans (Tercih Nedeni) 4. Yabancı Dil Sertifikası (Yabancı Dil Eğitimi veren Fakülteler den sertifika istenmeyecektir. (Tercih Nedeni) 5. Bilgisayar İşletmenliği-Operatör sertifikasına sahip olmak. (Tercih Nedeni) 6. Başvuru tarihi itibariyle son bir yıldır Siverekte ikamet ediyor olmak.(29.06.2014 ve sonrası) 7. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak 8.Vakfımıza ataması durumunda merkezi memur atamaları hariç en az 5 (Beş) yıl süreyle çalışmak zorunludur. Vâkıfımıza atanan personelin bu zaman zarfı içinde başka bir vakıfa transfer olma talebi olmayacaktır.Bu zorunluluğu noterden taahhüt edecektir. 9.Adli sicil belgesi ve Sağlık Raporu (Kazanan adaylardan istenecektir. İlan ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve başvuru aşamasında istenilecek belgelere http://www.siverek.gov.tr// adresinden ulaşabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.