logo yeni

VAN ÖZALP SYDV PERSONEL ALIM İLANI (6-2015)

Aktif . Yayınlanma Diğer İlanlar

van ozalpVan İli Özalp ilçesi SYDV personel alım ilanı

 

 

 

 

 

  

 

 Büro görevlisi  Son başvuru: 03/07/2015  3 adet
- Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak,
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1- Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, 2- İlan tarihinden önce İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, 3-Varsa; Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında ya da vakfın yürütmüş olduğu projelerde çalışmış olmak ve görevi süresi boyunca adına herhangi bir idari işlem yapılmamış olmak, Bu belgeye sahip olanlar mülakat puanına 10 puan ek olarak ilave edilecektir. Belirlenen sürede evraklarını teslim etmeyenler mülakat haklarını kaybetmiş sayılacaktır. detaylar için www.ozalp.gov.tr duyurular bölümünden görülebilir.
 Sosyal yardım ve inceleme görevlisi  Son başvuru: 03/07/2015  2 adet
- Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak,
- -En az B sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak,
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1-Fen Fakültesi, Edebiyat Fakültesi ve Eğitim Fakültesi bölümlerinden mezun olmak, 2-En az B sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak, 3-İlan tarihinden önce İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, 4-Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında ya da vakfın yürütmüş olduğu projelerde çalışmış olmak ve görevi süresi boyunca adına herhangi bir idari işlem yapılmamış olmak, İlgili kurumundan temin edecektir. detaylar için www.ozalp.gov.tr duyurular bölümünden görülebilir.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.