logo yeni

calisanlar2 copy

teç senden güzel bi çalışma

Çok
6 yıl 11 ay önce #6704 Yazan: esesli
teç senden güzel bi çalışma, esesli tarafından oluşturuldu
http://www.tec-sen.org/haberdetay.aspx?hid=538
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 11 ay önce #6766 Yazan: Ferhat_10
Ferhat_10 tarafından teç senden güzel bi çalışma konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar sadece bi haber linki paylaşmak için konu açmayın lütfen. Konu hakkında kısa bir özet yazın ve konunuzun altına link bırakın. bu şekilde sadece link içeren konuları açmamanızı belirtiyorum buradan.
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 11 ay önce #6772 Yazan: esesli
esesli tarafından teç senden güzel bi çalışma konusunda yanıtlandı
konuyu sil o zaman ferhat _10 yada kendin aç ki millet haberder olsun.
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 11 ay önce #6775 Yazan: Ferhat_10
Ferhat_10 tarafından teç senden güzel bi çalışma konusunda yanıtlandı
her konuda polemik çıkarıcı mesajlar yazma! adam gibi bi iş yapıcaksan yap yapmıcaksan yapıyomuş gibi görünme! sana adam gibi bişey söyledik dimi ne o öyle sadece bi link atmışsın başka hiç bişey yok konu açmışsın. oldu kardeşim başka? Herkes böyle yaparsa bu forumun düzeni nasıl sağlancak? sana abes bişey söylemedim bi iki kelime bişey yazda bari ne olduğunu görelim dedim. Teçsenden güzel bi çalışma????? Ne çalışması ? ne yapmış bu adamlar? çalışmanın konusu ne ? bi iki kelime ile konuyu özetle ki illa başka bi site üzerinden okumayalım haberi,ha bi iki kelime yazmakta zor geliyosa hiç yazma daha iyi!
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 11 ay önce #6778 Yazan: esesli
esesli tarafından teç senden güzel bi çalışma konusunda yanıtlandı
adam lıgı senden ögrenecek degilim admin olan sensin işin ne hava yapmak mı ? ben bi konu açmışim ya bu ne konu açmış içerigine bi bakayım dedin mi ? dememişsin desen görürdün çünkü konuyu atamadıgım atamadıgım için böyle bir bilgi paylaşımda bulundun umarım anlamışsındır.konu acar kende sana soracak degilim vehangi konuda polemik cıkarmışım onu söyle narmex daha önce ki sorumdan bahsediyorsan soracagım tabii milletten para toplayıp bi iş yapılmamış demekki haberiniz yok ? teçsen'in sitesine bak çalışmaları takip et şurda bi iş yaptıgını görmedim biraz adminlik yap.
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 11 ay önce #6788 Yazan: Ferhat_10
Ferhat_10 tarafından teç senden güzel bi çalışma konusunda yanıtlandı
senle uğraşılmaz kardeşim kalkmışsın bana adminlik yap bi iş yaptığını görmedim falan diyosun. ben her yaptığım işi sana göstermek zorundamıyım? İmza toplamak için yaptığım çalışmada neler yaptığınızı bi ben değil herkes gördü amacınız hep hedef saptırmak polemik çıkarmak. Konuyu kilitliyorum ve bu yazdığımı okuduğuna kanaat getirdiğimde de komple silicem! Ayrıca o haberi gördüm okudum ve burada özetini çıkaramayacağın bi haber olmadığı aşikar. Okuduğun şeyden özet çıkarabilecek kabiliyette değilsen ve bunu yapamıyosan elbette ki senin sorunun ben ve ya bi başkasının değil. o yüzden seni kendinle baş başa bırakıyorum hadi işine bak fazla sivri insanları hiç sevmemişimdir bu güne kadar.....!
Konu kilitlendi.
Sayfa oluşturma süresi: 0.165 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.