logo yeni

calisanlar2 copy

müjde yhs ye duyuru

Çok
7 yıl 2 hafta önce #6142 Yazan: eskici_373
eskici_373 tarafından müjde yhs ye duyuru konusunda yanıtlandı
Sevgili kardeşim ali osman,İster başarılı olsun ister başarısız hiç önemli değil emek verdin mi ,uğraştın mı,çaba sarf ettin mi tek bir yanıtla evet,o yüzden seni tebrik ediyorum .,nşallah bir sonuca varırı yanındayız bizden bir şey istersen biz hazırız.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 2 hafta önce #6144 Yazan: yirizma
yirizma tarafından müjde yhs ye duyuru konusunda yanıtlandı
sayın ibrahim 5505;

Bahsettiğiniz görüşme ne zaman olacak. sabırsızlıkla bekliyoruz. bizide bilgilendirin lütfen.

Çok
7 yıl 2 hafta önce #6158 Yazan: fatality
fatality tarafından müjde yhs ye duyuru konusunda yanıtlandı

ibrahim5505 Yazan:: #6123
Öncelikle bizim ortaya laf atıp kaçtığımız yok arkadaş laf atıp kaçmayın diyor ama hazıra alışmışız zahmet edip facebook sayfasını açıp okuyamıyor.Onun için bizden bir şey olmaz.Ali Osman Ardıç Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Bu platformda gordugu ruyalari bile anlatan, buluttan nem kapma misali her duydugu seyden umitlenen bir kivilcim bekleyen insanlariz. Bir supriz var deyip devamini getirmezsen elbetteki boyle bir cikisla karsilasirsin. Hazira aliismis haziri bekleyen bir insan degilim taniyan bilir sadece telefondan internete giriyorum ve soyledigin kisiyi facebook da birden fazla buldum ve hangisi bilemedim. Tum bunlari polemik olsun diye degil, daha once soylediklerimi yanlis anlama diye anlattim, eger seni kirdiysam ozur dilerim.

Konuyu uzun uzun anlattigin icin ayrica tesekkur ederim. Anlattiklarina gore kisisel gayretin takdiri hakediyor ve bu mucadelede narmenx ile beraber en onde gidenlerden oldugunu gosteriyor. Eninde sonunda alacagimiz sonucta buyuk dualar alacagini dusunuyorum. Sonuca ulas yada ulasma gelismelerden bizi haberdar etmeni bekliyoruz

Çok
7 yıl 2 hafta önce #6250 Yazan: suskunn
suskunn tarafından müjde yhs ye duyuru konusunda yanıtlandı
yaptıgınız çalısmadan dolayı alı osman beyfendıye tesekurlerımı sunarım ayrıca görusmelerınde bu konuyu ele almasınıda beklıyorum engellı olarak atanan hızmetlılerın ve dıger hızmetlılerın en az lıse ve uzerı bır ust kadroya tek seferlıgıne gecılmesı gerektıgı ayrıca engelılerın engelını artıran bu sınıfta yer almalarının hem hukuken hemde vıcdanen agır sonuclar dogrdugunun bılınmesı gerektıgı ve duzeltılmesı ıcın calısmların yapılmasını beklendıgını ıletmesı bekler saygılarımı sunarım...

Çok
7 yıl 1 hafta önce #6255 Yazan: darajin
darajin tarafından müjde yhs ye duyuru konusunda yanıtlandı
Bizim çalışan arkadaşlara desteğimiz sonsuz lakin sosyal medyadan takip ediyorum 4/c yok 4/a Taşaron konusu hiç gündemden düşmüyor ve herkes onlar için birşeyler yapmak için çalışıyor neden bizim için Hükümetten adım atan yada bunlarda var YHS içinde hele birşeyler yapalım diyen yok... Bunu anlamak zor olsada içime sinmiyor

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Çok
7 yıl 1 hafta önce #6365 Yazan: ibrahim5505
ibrahim5505 tarafından müjde yhs ye duyuru konusunda yanıtlandı
Ali Osman Ardıç

9 saat önce
.

Sevgili YHS dostlarım ANKARA YA davet üzerine 19.02.2014 tarihinde sabah 09.45 civarında görüşmeye vekilimizin makamına gittim.Yanımda BAŞKANIMIZ AKİF TUTKAÇ VE ARGE KURULUNDAN S.ALİ GEDİK bey vardı.Vekilimiz AKP grup başkan vekilleri tarafından ve edinilen bilgiye görede BAŞBAKANIMIZ cada görevlendirilmiş AKP AĞRI MİLLET VEKİLİ EKREM ÇELEBİ DİR.Vekilimiz aynı zamanda PLAN BÜTÇE KOMİSYONUNDA(dosyamızın olduğu komisyondur)görevli geçmişi personel işlerinde donanımlı bir çok sorunları bilen tecrübeli bir vekildir.görüşmelerimizin detayından ziyade tüm görüşmelerdeki gibi beklenti taleplerimizi ayrıntılı detaylı her konuyu sorunu anlatarak bilgilendirip beklentimizin talebimizin yerine getirilmesi hususunda dikkatli detaylı hassas birazda seçim kozunu ortaya koyarak tavizsiz duruşumuzu bozmadan anlattık.Vekilimizde gerek bizimle gerekse konuya dair her şeyi kalem kalem detaylı notlar aldı.elimizdeki belğeleride verdik olumlu yaklaşımlar uzlaşmalarla mutabık kaldık.Hatta S.ALİ GEDİK BEYDEN düzenlenmiş metin istedi oda 24.02.2014 tarihinde vekilimize ulaştı bilgisine sahibim...mutabık kalınan konu 170.000 memurun içindeki gerek tsk gerekse diğer kurumların tamamını direkt 1 seferde geçirmek zor mali külfet gerektirir iş gücü kaybı kadrolaşmalarda boşluklar olmasına rağmen bir anda düzensizlik oluşur yaklaşımına çözüm olarak bizim teklifimiz şu oldu öncelikle ilk etapta tüm 4 yıllık ve 2 yıllıklar olmak üzere ve 2 yıllık okuyanlar hatta lise mezunu olanlarında gih için gerekli ehil ve ehliyete donanıma sahip arkadaşların merdiven usulü şekliyle kurumların dışarıdan alımlarının yerine bu arkadaşların içeriden geçişlerinin hızlandırılıp alttan geleceklere de zemin açılması ve zamanla da yhs lerin kadrolarında dışarıdan alımlarla yhs kadrolarının kapatılması yönünde görüş uzlaşmasına varıldı..ancak ilkokul ortaokul mezunu olanlar(sayısal olarak hem azlar emeklisi çogunlukta olanlardır en önemlisi gih için gerekli donanım olmadığından) gih in yasal özlük haklarından faydalanacak ancak kadrolarında göreve devam edecekler.dışarıdan alımlar arttıkçada onlarda bu görevleri yapmayacaklar.bu süreç kurum ve kurumsal yapı kadro gereği zaman alabilir ancak buda normaldir.bu güne kadar asıl dosyamız komisyonda olmasına rağmen ilk önceliğimiz seçim nedeniyle torba yasasına ağırlık vererek yüklendik.torba yasa siyasi bir yasadır bu konuda siyasetin kayganlığı her an değişkenliği hepimiz biliyoruz.sonuç olarak torba yasasında olup olmayacağımız yada ne kadar varız açıklama gelince hep beraber göreceğiz.ancak bu torba yasa olmadı varsayımıyla düşünürsek konu zaten komisyonda bu çalışmamızla komisyona da etki etmiş olduk..kısaca en baştan beri söylediğim tek şey var örgütlü birlikte bir olarak güçlü koordineli mücadele bizi eninde sonunda bir sonuca vardırır.sizden isteğim en kısa sürede tüm kurumlarda tüm illerde bulunan arkadaşlar il bazında örgütlenip en kısa sürede çok büyük bir kitleye ulaşmamız şarttır.faceden adıma ve yhs platformuna isteklerle üyelik yada katılımlar hızlanmalı burada kayıtlı beni arayan illerdeki tüm kurumdaki dostlar hızla acilen örgütlenin ve bana ad soyad cep tellerini faceden msj dan yazssınlar tüm iller örgütlensin bunu burada bu sayfada görmeliyim.en az 100.000 olmalıyız bu konuda ciddi duyarlı kadrosu ve görevi yhs olan herkes iller bazında liderler kurumlarda liderler oluşturmalı niye derseniz bu yhs davasını gidebildiği en son yer neresi varsa oraya kadar taşıyacağım ama mecliste de söylem odur ki çok sağlam örgütlenmiş olmalısınız süreç içinde bu örğütlenmenin süper faydasını göreceğiz. ancak acil hızla duyan duymayana adeta arı gibi çalışıp örümcek gibi örgütlenme ağını kurmalıyız.zaman ve süreç geldikçe bununda nedenini gerekçesini açıklayacağım.bu konuda bir çok yeni çalışmalara başlayacağım.örgütlenip mücadeleye devam etmeliyiz.şimdi bu söylemlerim den şunu anlamaya yada buraya çekmeye çalışmayalım.bu iş olmayacak örgütlenme istiyor demeyin.zaten bunu en başından beri istiyorum.ancak siyaset zaten bizleri 9 yıldır göz ardı etmiş şimdide etmesi durumunda önümüzdeki süreçlere hazır olmalıyız.torba yasası için muhtemelen 28.02.2014 bilgisi var net olmasa da bu yönde bilgi var bekleyip göreceğiz nasıl bir cevap alacağımızı.lütfen bu açıklamalardan herkes kişisel bir yerlere çekmesin bu top yekün mücadeledir son noktaya kadar değerlendirerek hak arayışımız mücadelemiz sürmeli sevgilerimle........
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fatality

Sayfa oluşturma süresi: 0.153 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.