logo yeni

calisanlar2 copy

Yine Ek Gösterge Haberi

Çok
7 yıl 2 ay önce #4838 Yazan: fatality
Yine Ek Gösterge Haberi, fatality tarafından oluşturuldu
Aslında ben son 2 yıldır belirli aralıklarla verilen yardımcı hizmetler sınıfına ek gösterge haberlerinden sıkıldım fakat yinede okuduğum haberi paylaşayım dedim çünkü bu haber doğruysa yakın zamanda bu hizmet sınıfının kapanması ile ilgili bir çalışma yok demektir. Habere göre kamu personeli danışma kurulunda kabul edilen 25 madde den biri ek gösterge verilmesiymiş. Bu bize 8 yıl daha gider :) Bu arada merakımdan soruyorum ek göstergenin getirisi 100 lira gibi bir rakam diyorlar aslı var mı?

Haber linki aşağıda

3 milyon memura ödül geliyor

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 2 ay önce #4840 Yazan: Edirneden
Edirneden tarafından Yine Ek Gösterge Haberi konusunda yanıtlandı

fatality Yazan:: Aslında ben son 2 yıldır belirli aralıklarla verilen yardımcı hizmetler sınıfına ek gösterge haberlerinden sıkıldım fakat yinede okuduğum haberi paylaşayım dedim çünkü bu haber doğruysa yakın zamanda bu hizmet sınıfının kapanması ile ilgili bir çalışma yok demektir. Habere göre kamu personeli danışma kurulunda kabul edilen 25 madde den biri ek gösterge verilmesiymiş. Bu bize 8 yıl daha gider :) Bu arada merakımdan soruyorum ek göstergenin getirisi 100 lira gibi bir rakam diyorlar aslı var mı?

Haber linki aşağıda

3 milyon memura ödül geliyor


Bu haber zaten bir haftadır çeşitli site ve gazetelerde yer aldı..haberin doğru olup olmadığı hakkında da kesin bilgi yok..Ek gösterge gelirse derecene göre 70-80 lira arasında bir fark gelecek..
Bana bunu vermesinler ben her ay 80 lira vereyim düz memur sınıfında olup düzgün muamele göreyim..verecekleri üç beş kuruş fazla parayı ne yapayım?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 2 ay önce #4842 Yazan: darajin
darajin tarafından Yine Ek Gösterge Haberi konusunda yanıtlandı
Ek gösterge elbette yetersiz ve hakkımız olan bir uygulama bunu vermelerini nimetten saymaktalar,diğer yandan 13 senedir hiçbirşey elde edemeğimiz bu hukümetten ek gösterge gelmesi bile iyi bişey,Ama hakkımız sınavsız GİH sınıfına geçmek inşallah olur

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 2 ay önce #4843 Yazan: zebani
zebani tarafından Yine Ek Gösterge Haberi konusunda yanıtlandı
akpye yakın gazeteler çıkan hiçbir habere inanmıyorum. zaten bu gazetelere baksan sürekli memur müjdeleriyle dolu. Artık işi o kdara uç seviyeye getirmişlerdiki memurun aleyhindeki rotasyon haberlerini bile memura müjde diye veriyorlardı.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 2 ay önce #4859 Yazan: mustafa çakırcalı
mustafa çakırcalı tarafından Yine Ek Gösterge Haberi konusunda yanıtlandı

zebani Yazan:: akpye yakın gazeteler çıkan hiçbir habere inanmıyorum. zaten bu gazetelere baksan sürekli memur müjdeleriyle dolu. Artık işi o kdara uç seviyeye getirmişlerdiki memurun aleyhindeki rotasyon haberlerini bile memura müjde diye veriyorlardı.


evet bir ara çıkmıştı doğuya zorunlu rotasyon haberi. bunuda müjde diye vermişlerdi hatırlıyorum o gazetelerden biriydi :woohoo:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 2 ay önce #4867 Yazan: fatality
fatality tarafından Yine Ek Gösterge Haberi konusunda yanıtlandı
Hepimiz sınıfımızı değiştirmek istiyoruz ama kazanımlar bir anda olmuyor, mücadele ile ve yavaş yavaş oluyor, ek göstergeyi eğer gerçekten alırsak bu bizim için güzel ve büyük bir adım olur. Her şeyden önce şöyle yada böyle hükümetin gündemine girdik demektir. Ayrıca maliyenin sürekli bahsettiği ücret farkı da biraz geriye çekilmiş olur. Atılan adımları küçük görmeyin, atılan her adım hedefe biraz daha yakınlaşmak demek.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.187 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.