logo yeni

calisanlar2 copy

------------Düzenlenen Konu------------

Çok
6 yıl 6 ay önce #4754 Yazan: elbetbirgün61
elbetbirgün61 tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
sadece bir kurum bu diğer kurumlar için gecerlimi kardeşim
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 6 ay önce #4756 Yazan: esesli
esesli tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı

elbetbirgün61 Yazan:: sadece bir kurum bu diğer kurumlar için gecerlimi kardeşim

UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ BAŞVURUSU İÇİN DUYURU

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında görev yapan memurları kapsayan,
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 6 ay önce #4757 Yazan: elbetbirgün61
elbetbirgün61 tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
diğer kurumlar için gelir sanıyorumm arkadaşlar ne dersiniz olur mu
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 6 ay önce #4762 Yazan: esesli
esesli tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
inşallah bekliyoruz..
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 6 ay önce #4764 Yazan: aliakcil
aliakcil tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
bu unvan değişikliği Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nda ki hizmetlileri kapsıyor mu acaba ben göremedim çünkü.
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 6 ay önce - 6 yıl 6 ay önce #4765 Yazan: Çınar
Çınar tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
Burası YH SINIFI forumu arkadaşlar. Nereden çıkarıyorsunuz hayırlı olsunu anlamadım ki.. Burada yazan şu özetle;
"Yurt Yönetim Memuru, Ayniyat Saymanı, Döner Sermaye Saymanı, Memur, Ambar Memuru, Satınalma Memuru, Veznedar, Santral Memuru, Şoför ve Daktilograf” unvanlarında çalışan personelden, unvan şartlarını taşımaları kaydıyla “Bilgisayar İşletmeni veya Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni” unvanına geçmek isteyen ve gerekli şartları taşıyanlar arasında sınavsız unvan değişikliği müracaatı esnasında uyulacak hususlara ilişkin bilgilendirme duyurusudur."
Buradakilerin ise YHS personeli olduğunu unuttuk mu? İnşallah bizede kısmet olur demekten başka çaremiz yok maalesef...
Son Düzenleme: 6 yıl 6 ay önce Düzenleyen:Çınar
Konu kilitlendi.
Sayfa oluşturma süresi: 0.150 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.