logo yeni

calisanlar2 copy

------------Düzenlenen Konu------------

Çok
6 yıl 3 ay önce #4775 Yazan: darajin
darajin tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı

esesli Yazan:: konuyu ben görevde yükselme bölümüne actım arkadaşlar kaynaklı ordan bakın

http://memurunyeri.com/forum/gorevde-yukselme/486-sinavsiz-unvan-degisikligi-duyurusu.html

Bu kaynağı bizde bulduk fakat bizimle alakası yokki burası Yardımcı Hizmetler Sınıfı paylaşım kısmı bize hayırlı olsun GİH gececeknmiş gibi yansıtıldı ama bizlik bir durum değil.Bizim için yapılan bir çalışma olarak anladık sonra baktık defalarca baktık bir nevze hayal kırıklığına uğradık :(

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 3 ay önce #4776 Yazan: esesli
esesli tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
dostum ben görevde yükselme bölümüne actım buraya acan arkadaş yanlış acmış admin kaldırsın

darajin Yazan::

esesli Yazan:: konuyu ben görevde yükselme bölümüne actım arkadaşlar kaynaklı ordan bakın

http://memurunyeri.com/forum/gorevde-yukselme/486-sinavsiz-unvan-degisikligi-duyurusu.html

Bu kaynağı bizde bulduk fakat bizimle alakası yokki burası Yardımcı Hizmetler Sınıfı paylaşım kısmı bize hayırlı olsun GİH gececeknmiş gibi yansıtıldı ama bizlik bir durum değil.Bizim için yapılan bir çalışma olarak anladık sonra baktık defalarca baktık bir nevze hayal kırıklığına uğradık :(

Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 3 ay önce #4778 Yazan: darajin
darajin tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı

esesli Yazan:: dostum ben görevde yükselme bölümüne actım buraya acan arkadaş yanlış acmış admin kaldırsın

darajin Yazan::

Bencede o kısım kalkmalı çünkü daha okumayan var okuyup onlarda hayal kırıklığına uğramasın.İnşallah birgün gerçekten gerçekçi bir şekilde böyle bir haber paylaşılırda bizde ozaman bayram ederiz

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 3 ay önce #4780 Yazan: Ferhat_10
Ferhat_10 tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar bu konunun başlılığını değiştiriyorum bilginiz olsun. Milleti heyecanlandıracak, ancak içi boş olan mesaj ve yazı gördüğümde direk silerim tekrar uyarmakta fayda var. Açacağınız konuları iyice irdeleyip sonra paylaşın...
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 3 ay önce #4787 Yazan: Ferhat_10
Ferhat_10 tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
Konu kilitlenmiştir bilginize...
Konu kilitlendi.
Sayfa oluşturma süresi: 0.156 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.