logo yeni

calisanlar2 copy

------------Düzenlenen Konu------------

Çok
6 yıl 7 ay önce #4766 Yazan: darajin
darajin tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı

Çınar Yazan:: Burası YH SINIFI forumu arkadaşlar. Nereden çıkarıyorsunuz hayırlı olsunu anlamadım ki.. Burada yazan şu özetle;
"Yurt Yönetim Memuru, Ayniyat Saymanı, Döner Sermaye Saymanı, Memur, Ambar Memuru, Satınalma Memuru, Veznedar, Santral Memuru, Şoför ve Daktilograf” unvanlarında çalışan personelden, unvan şartlarını taşımaları kaydıyla “Bilgisayar İşletmeni veya Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni” unvanına geçmek isteyen ve gerekli şartları taşıyanlar arasında sınavsız unvan değişikliği müracaatı esnasında uyulacak hususlara ilişkin bilgilendirme duyurusudur."
Buradakilerin ise YHS personeli olduğunu unuttuk mu? İnşallah bizede kısmet olur demekten başka çaremiz yok maalesef...

Yardımcı hizmetlerle alakalı tek cümle yokken Hayırlı olsun diye insanları heycanlandırmak neyin aklı neyin amacıdır.Lütfen daha mantıklı ve bizle ilgili şeyler söyleyin.
metni 3 5 kere okudum acaba diye ama bizlik birşey yok ..Çınar Bende senle aynı kanıdayım biri cıkar yok bizi kimse görmez yok boşuna çalışmayın aman diyor ertesi gün başkası mujde diye insanın bekledıği umutla dalga gecer gibi hayırlı olsun der..

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 7 ay önce #4767 Yazan: Edirneden
Edirneden tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
T.Y arakadaş..kaynak göstermeden haber yazmayalım..
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 7 ay önce #4770 Yazan: fatality
fatality tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
Hiçbir yönetmelikte ünvan değişikliği için kadro belirtilmez, usul yönünden hatalı bir durum, görevde yükselmelerde ünvan belirtilir, ünvan değişikliğinde asıl olan bulunulan kadro değil sahip olunan diplomadır. Burda ilginç bir durum var...
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 7 ay önce #4771 Yazan: darajin
darajin tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı

Edirneden Yazan:: T.Y arakadaş..kaynak göstermeden haber yazmayalım..

T.Y Arkadaşımız ya olumsuz ve insanın umudunu kıran söylemlerde bulunuyor yada kaynak göstermeden bu şekilde paylaşımda bulunuyor gerçekten haberi gördüğümüzde hepimiz sevindik...Ama aslını öğrenınce hayal kırıklığına düştük rica ediyorum kaynaksız kesin olmayan bu şekilde paylaşımlara müsade verilmesin

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 7 ay önce #4772 Yazan: Ferhat_10
Ferhat_10 tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
arkadaşlar dikkat ettiğiniz üzere kaynak belirtilmesini istedim konudaki ilk mesajımda. Bundan sonra kaynak verilmeyen konu gördüğümde direk konuyu kilitlerim haberiniz olsun. Kimse kimseyi boş yere ümitlendirmesin. Önce herkes yazacağı şeyi önce kendisi okusun,anlasın ve sonra burada yazsın. Bu hem bi duyuru hemde uyarıdır,
Bilginize...
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 7 ay önce #4773 Yazan: esesli
esesli tarafından HERKESE HAYIRLI OLSUN konusunda yanıtlandı
konuyu ben görevde yükselme bölümüne actım arkadaşlar kaynaklı ordan bakın

http://memurunyeri.com/forum/gorevde-yukselme/486-sinavsiz-unvan-degisikligi-duyurusu.html
Konu kilitlendi.
Sayfa oluşturma süresi: 0.148 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.