logo yeni

calisanlar2 copy

engelli hizmetliler yıkmışlar ortalığı mecliste

Çok
7 yıl 3 ay önce #4113 Yazan: taner
memurlar nette alıntıdır arkadaşlar.
Değerli arkadaşlar dün bende ankarada arkadaşlarla meclisin içerisindeydim. dün kötü geçti diye bişey olmadı aslında çok iyi geçti. dünkü amacımız neydi başbankanla görüşebilmek olmadı sesimizi duyarabilmek veya duyarabilmesi için birini bulmak. eneji bakanına bizzat arkadaşlar şahit bugüne kadar anlatılanların yapılanların veya yapılanmayanları, verilen sözler ayrıntılı bir şekilde 4 sayfalık metni verdim. hatta ilimdar beyde yanımızdaydı kendiside ayak üstü konuştu. ben bugune kadar bize söylenilenlerin yapılmadığını dile getirdim. fatma şahinin söyledikleri ve faruk çelik beyin söylediklerini aktardım. bakan beyde siz faruk çelik beyin dediğine bakın diğerlerine bakmayın diye söyledi. ordaki arkadaşlar şahit elimdeki 4 sayfalık metni verdim herşey burda yazılı dedim ve aldı ben fauk beyle konuşur buna bakarım dedi. sonrasında aynı metni sayın muharrem ince verdik ilimdar beyi görüştürdük kendiside ben bunu dile getirecem dedi. sonrasında Altan tan vekile toplu şekilde gittik, aynı metni verdik ve bize basın toplantısı yapacağını soru önergesi vereceğini hemde 2 gün içersinde yapacağını söyledi. inananın çok samimi buldum. amacımız zateni neydi sesimizi duyarmak eğilmiydi. biz bunu başardık. ne kaldı 3 aralıkta müjdeli bir haber almak. inanın hala inanıyorum sınavdan önce atama olacağını. bu kadar da duyarsız olamazlar. şimdi sizde ricam eneji bakanına muharrem inceye ve altan tan beylere bol bol twit atılması ömss atama yapacağınıza inanıyoruz diye ve bu atama olursa sayenizde olur ve sizden müjdeli haberler bekliyoruz diye değişik twitler atılması çok iyi olur. ne anlama geliyor bu siiznle görüştük size sıkıntılarımızı dile getirdik, size inanıyoruz, güveniyoruz sizi takip ediyoruz sizden haber bekliyoruz diye, atama olacak buna inanın 3 aralığa kadar twit yollayın lütfen

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4116 Yazan: eskici_373
Taner kardeşim bana tel numaranı verir misin bi şey sormak istiyorum tel numaram 0530 461 4944

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4117 Yazan: Anatolia Child
Kardeş adamlar engelli hizmetlilerin memur olabilmesi için değil, engelli ataması yapılması için meclise gitmişler. Senin açtığın başlık saçma olmuş.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4118 Yazan: taner
yazım hatam olabilir.herneyse kardeşimde adamlar sonuçta kendilerini duyurabilmek için elinden geleni yapmışlar sonuçta.

Anatolia Child Yazan:: Kardeş adamlar engelli hizmetlilerin memur olabilmesi için değil, engelli ataması yapılması için meclise gitmişler. Senin açtığın başlık saçma olmuş.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4120 Yazan: nuri_26
haklılar ama engelliye hizmetli kadrosumu verilir saçmalıkk

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #4121 Yazan: darajin
Başlık saçma söz konusu ses değil hizmetlilerin ne yapacağı nasıl bu rezillkten kurtulaçağı.Meclisteki engelli arkadaşlar yenı atama için gitmişlerdir bu konuyla yardımcı hizmetlerin ne alakası var anlamı değilim .

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.143 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.