logo yeni

calisanlar2 copy

ARKADAŞLAR 28 KASIM İÇİN ACİLEN BURAYA...

Çok
5 yıl 10 ay önce #3910 Yazan: maço
maço tarafından ARKADAŞLAR 28 KASIM İÇİN ACİLEN BURAYA... konusunda yanıtlandı
bizim kurumda iki hizmetliyiz ben engelli lisans mezunuyum öbürkü arkadaş şehit ataması ilkokul mezunu ben postaları hazırlıyorum oda götürmekle görevli ama o postaları yada evrakları dağıtma konusunda hiç bir zaman benim dediğimi yapmıyor ve sorun çıkarıyor ayrıca bir hizmetli daha vardı yıllardan benim çalıştığım yerde çalışmış emeklisi gelmiş ve yıllardan aöf ye kayıtlı iki yıllığı biterememiş bir adam işte o adam ben oraya gidince öfkesinden tayin istedi neymiş banna ağır iş yaptırmıyorlarmış neyim varmış işte biz 3 kişi ayrı telden çaldığımıza göre 60 kişi değil 6 kişi bile bir araya gelemeyiz ve yine nufüs müdürlüğünde çalışan bir arkadaş emeklisi gelmiş ilkokul mezunu gelen evrakları ben teslim alıyorum ama o bana vermez lise mezunu memura verir işte buyurun 4 kişi olduk 13 yıllık calışma hayatımda bir tane iyi bir hizmetli arkadaşa denk geldim oradan da tatinen ayrıldım

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 10 ay önce #3913 Yazan: penguen
penguen tarafından ARKADAŞLAR 28 KASIM İÇİN ACİLEN BURAYA... konusunda yanıtlandı

DAHA ÖNCE İSE ANKARAYA GİDİLECEK DİYE İZİN ALMIŞTIM
ANKARA OLAYI SON ANDA YATINCA..NEDEN GİTMEDİN FALAN DEDİLER HATTA..ERTELENDİ DEDİM GEÇİŞTİRDİM AMA BENİM HUKUKİ İZNİMİ ALMAMA BİLE..E ANKARAYA GİDİCEKTİN NEDEN GİTMEDİN YALAN MI ATTIN..MANTIĞINA BÜRÜNDÜRDÜLER..
28 İNDE PERSONEL DAİRE DE OLMAKİÇİN İZİN YAZDIRIRSAM SANIRIM BAYAĞI BİRBİRİMİZE GİRERİZ
MÜSAİT OLANLAR O GÜN MUTLAKA ORDA OLMALI HERKES İÇİN

istanbul il emniyet müdürlüğü kadrosunda 7 yıldır teknisyen yardımcısı

Çok
5 yıl 10 ay önce #3914 Yazan: nuri_26
nuri_26 tarafından ARKADAŞLAR 28 KASIM İÇİN ACİLEN BURAYA... konusunda yanıtlandı
28 kasımdaki kamu dnaışma kurulu topanltısı bir milat seçim öncesi buara oldu oldu daha olmaz zaten yani hiçkimseyi geçiremiyolarsa engelli kardeşleirmiz flan geçriisnler bari yürümekte zorlan insana ayak işleri yaptırıyolar

Çok
5 yıl 10 ay önce #3915 Yazan: bekirdek
bekirdek tarafından ARKADAŞLAR 28 KASIM İÇİN ACİLEN BURAYA... konusunda yanıtlandı
bence burada yazanların dışında herkes yerinden memnun ki herhangi bir çaba sarf etmiyor.buda bütünleşmeyi engelliyor.birkaç arkadaşın yaptıklarıyla bir şey elde edebilirsek olur yoksada bir şey olmaz.
28 kasımda gidilme planı yapılıyorsa ben yarın net cevap verebilirim.

Çok
5 yıl 10 ay önce #3918 Yazan: bekirdek
bekirdek tarafından ARKADAŞLAR 28 KASIM İÇİN ACİLEN BURAYA... konusunda yanıtlandı
ayrıca davet mektubunda memursen , kamusen, kesk ve devlet personel başkanlığının sunumları yapılacaktır diyor bu kurumları arayıp baskı yapabiliriz. Şu anda sendikaların gündeminde 4c lilere kadro talebi var biz ortada yokuz.bu hafta içinde surekli olarak bu sendikaları arayıp belki kendimizi hatırlatabiliriz.

Çok
5 yıl 10 ay önce #3919 Yazan: bababaris
bababaris tarafından ARKADAŞLAR 28 KASIM İÇİN ACİLEN BURAYA... konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar burada http://ozellestirme.net/kpdknin-ana-basligi-sozlesmelilere-kadro Yardımcı hizmetlerle ilgili madde olduğu iddia ediliyor. Siz ne dersiniz, gerçek midir?

Sayfa oluşturma süresi: 0.169 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.