logo yeni

calisanlar2 copy

BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE

Çok
5 yıl 11 ay önce #3881 Yazan: bapir
bapir tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
DEVREM, HER SALI GÜNLERİ TBMM FAKS ÇEKELİM BİZİM CAMİAMIZ TIPKI LEYLEKLER GİBİ KAFAMIZI KUMA SOKUYORUZ BİZDE

NE KÖY OLUR NE KASABA OLUR O,ONA BIRAKIYOR O,ONA BIRAKIYOR DÜN NASILDI BUGÜNDE ÖYLE YARINDA ÖYLE OLACAK

DEĞİŞEN YOK. BEN ŞAHSIM TWİTİR ATIYORUM AMMA BANA CEVAP VERMİYOR KARŞI TARAF BAKMIYOR BİLE DİJİTAL ORTAMDA

BİR ŞEY ÇIKMAZ ANCAK BASIN YOLUYLA KISA MESAJ TV LERE GÖNDERELİM BÜTÜN YHS DUYARLI OLSA İYİ OLUR

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 11 ay önce #3883 Yazan: eskici_373
eskici_373 tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar sizlere telefon numaralarını sunduk onları bulabilmek için ne kadar uğraştığımı bide bana sorun isterseniz faxtan önce burdan başlayalım

Çok
5 yıl 11 ay önce #3884 Yazan: atospatos
atospatos tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
taleplerimizi iletirken hem bir defaya mahsus gih sınıfına geçirilmemizi isteyip hem de ek göstermek istemek biraz anlamsız oluyor. zaten gih'e geçmek demek ek göstergenin de verilmesi demektir. yani hangisini istiyoruz, onda ısrar etmemiz gerekmiyor mu? yhs'nin kalkmasını mı, bir defaya mahsus gih'e geçmek mi, ek gösterge mi? bi de fax çekmek veyahut da mektup yazmak istiyorum. belli bir metinde mutabakat sağlasak.

Çok
5 yıl 11 ay önce #3885 Yazan: QIRIX
QIRIX tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
Doğru....

Zaten tek amacımız gih sınıfına geçmek.

Gih sınıfına geçersek zaten ek göstergemiz olacak.

Gih sınıfına geçmemiz için tek ve son tarih 30 mart 2014 yerel seçimler öncesidir.

Ötesi yok artık.

Ayrıca şuan tek yoğunlaşmamız gereken husus 28 kasımdaki devlet personel başkanlığında gerçekleşecek olan kamu personel danışma kurulu toplantısında bizler için bir karar çıkmasıdır.

atospatos Yazan:: taleplerimizi iletirken hem bir defaya mahsus gih sınıfına geçirilmemizi isteyip hem de ek göstermek istemek biraz anlamsız oluyor. zaten gih'e geçmek demek ek göstergenin de verilmesi demektir. yani hangisini istiyoruz, onda ısrar etmemiz gerekmiyor mu? yhs'nin kalkmasını mı, bir defaya mahsus gih'e geçmek mi, ek gösterge mi? bi de fax çekmek veyahut da mektup yazmak istiyorum. belli bir metinde mutabakat sağlasak.

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Çok
5 yıl 11 ay önce #3893 Yazan: penguen
penguen tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
YAHU NEYİ ANLAMAK DA ZORLANIYORUM BİLİYOR MUSUNUZ
28 İNDE YAPILACAK OLAN TOPLANTI ANKARADA OLACAK..
ANKARADA HİÇ Mİ BU SİSTEME BU SÖMÜRÜYE İSYAN EDEN YARDIMCI HİZMETLİ ARKADAŞLAR YOK!
HEP Mİ ÜLKENİN DÖRT BİR YANINDAN 3-5 İNSAN VAR DA..
Bİ TEK ANKARADAN MERKEZDEN OLAYLARIN OLDUGU
VE EN ETKİLİ YERİNDE 1 ALLAHIN KULU YOK.
ÇIKIP BEN BURDAYIM MEMNUN DEGİLİM YETER DEMEZ..
VARSA da hepsi mi KORKAK..
yada yeterince MÜCADELE EDİYOR MU..??????

istanbul il emniyet müdürlüğü kadrosunda 7 yıldır teknisyen yardımcısı

Çok
5 yıl 11 ay önce #3900 Yazan: taner
taner tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
o ankarada oılanların coğu keyfi yerinde ve meb harici masa başındalar bide gih sınıfı gibi raharlar.burda en büyük sıkıntıyı meb hizmetlisi yaşıyor.eğerki o bazı kurumlardaki arkadaşların sorunları olmuş olaydı inanki senden benden cok sesi cıkardı.gördüğün kadarıyla onların rahatı yerinde ancak biz birleşip yapmalıyız.bizim bizden başka dostumuz yok.(((

Sayfa oluşturma süresi: 0.204 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.