logo yeni

calisanlar2 copy

BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE

Çok
5 yıl 11 ay önce #3752 Yazan: eskici_373
eskici_373 tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
yahu arkadaşlar siz lafı anlamıyorsunuz anlamak mı istemiyorsunuz orda yayınladığım tiwette nediyor engeeli bizde ek göstergesi olmayan bizde maaşı düşük bizde univ mezunu bizde diye yazmışım sende gir sende farklı bir şekilde söyle ama söyle kütfen burya gelip vay efendim böyle demişiniz öyle demişiniz demee hiç bir şey yapmıyorsan gölge etmeee kalkıp burda bütün twetleri yayınlarsam o dediklerinizde çıkmazsa özür dileyecek misiniz oturup gece saat 1-2 lere kadar her gün twet atacak mısınız atmazsanız o zaman lütfen eleştirirken neyi eleştirdiğinizi bi önce okuyun anlayın sonra eleştirin sizin bu yazdıklarınızı görünce insanın içinde heves kalmıyor ben aysel başaran olarak girdim o isim sayesinde Hadi Kahya fatoş gürkan aşkın asan necdet unüvar ve bir çok millet vekiliyle bunun için konuştum inanmayan varsa yayınlarım bütün twetleri gerçeği konuşacaksak bunu sizler için değil önce kendim için yapıyorum sonra sizler için sizde aynı şekildesiniz hiç biriniz bu kadroda olmadan bu kadar çaba göstermezsiniz yeter yahu

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 11 ay önce #3762 Yazan: QIRIX
QIRIX tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
Sakin ol dostuim. herkes gibi bende seni taa eski forumdan beri tanıyorum. hakikaten çabaların fevkalade.

şimdi sezarın hakkı sezar'aysa = senin hakkın ödenemez.

arkadaşlar seni yanlış anladı farkındayım. ben seni anlıyorum. Hepimiz biliyoruz ki bu ülkede ortaokul mezunu gih sınıfında memur varken,yardımcı hizmetler sınıfında lise ve üstü kriteri aranmasıda saçmalık.Gerçek şu ki biz hizmetlilerde büyük bir çoğunluğumuz lise mezunu.

yapacak bişey yok. limitimizi lise ve üstü tutmak zorundayız.

eskici_373 Yazan:: yahu arkadaşlar siz lafı anlamıyorsunuz anlamak mı istemiyorsunuz orda yayınladığım tiwette nediyor engeeli bizde ek göstergesi olmayan bizde maaşı düşük bizde univ mezunu bizde diye yazmışım sende gir sende farklı bir şekilde söyle ama söyle kütfen burya gelip vay efendim böyle demişiniz öyle demişiniz demee hiç bir şey yapmıyorsan gölge etmeee kalkıp burda bütün twetleri yayınlarsam o dediklerinizde çıkmazsa özür dileyecek misiniz oturup gece saat 1-2 lere kadar her gün twet atacak mısınız atmazsanız o zaman lütfen eleştirirken neyi eleştirdiğinizi bi önce okuyun anlayın sonra eleştirin sizin bu yazdıklarınızı görünce insanın içinde heves kalmıyor ben aysel başaran olarak girdim o isim sayesinde Hadi Kahya fatoş gürkan aşkın asan necdet unüvar ve bir çok millet vekiliyle bunun için konuştum inanmayan varsa yayınlarım bütün twetleri gerçeği konuşacaksak bunu sizler için değil önce kendim için yapıyorum sonra sizler için sizde aynı şekildesiniz hiç biriniz bu kadroda olmadan bu kadar çaba göstermezsiniz yeter yahu

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Çok
5 yıl 11 ay önce #3789 Yazan: kawastr
kawastr tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
Daha fazlasını istemeli ki sonradan üzülmeyelim. Talepler fazla olmalı ki en azından gerekli görülenler kabul ettirilmeli....

16:90 - Şüphesiz ki Allah, size adaleti, iyilik yapmayı ve yakınlara bakmayı emreder; hayasızlıktan, fenalıktan ve azgınlıktan nehyeder. Öğüt almanız için size böyle öğüt verir.

Çok
5 yıl 11 ay önce #3796 Yazan: eskici_373
Arkadaşlar AKP KONYA miletvekili Cem ZORLU nun danışmanlarının
telefon numaraları herkes arasın anlatsın......
Danışmanların Cep Tel. :

Emre Çınar : 0 535 923 01 63

Selçuk Sevinç : 0 535 333 56 67

Safa Zorlu 0 532 597 36 75

Meclis : 0 312 420 55 78 - 79

Faks : 0 312 420 69 54

Not İsmi sefa olan danışman illede konyadan olursa söylüyecem diyor ben görüştüm.

Çok
5 yıl 11 ay önce #3799 Yazan: eskici_373
Arkadaşlar AKP KONYA miletvekili Cem ZORLU nun danışmanlarının
telefon numaraları herkes arasın anlatsın
Danışmanların Cep Tel. :

Emre Çınar : 0 535 923 01 63

Selçuk Sevinç : 0 535 333 56 67

Safa Zorlu 0 532 597 36 75

Meclis : 0 312 420 55 78 - 79

Faks : 0 312 420 69 54

Not İsmi sefa olan danışman illede konyadan olursa söylüyecem diyor ben görüştüm.

Denizli akp Milletvekili NİHAT ZEYBEKÇİ
05322161305

Denizli akp Milletvekili Mehmet YÜKSEL Bütçe komisdyonunda yer alıyor

0532 435 4487

Çok
5 yıl 11 ay önce #3801 Yazan: suskunn
suskunn tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
burada zaten lısans mezunu olnalar cok az sayıda burda yapıllmak ıstenen cogunlugu es gecmektır burda cogunlu lıse ve önlısanstır eger bunlar gecmeyecekse lısansın tek gecmesı pekde onemlı bısey deıl cunku cok az sayıda lısanslı var...

Sayfa oluşturma süresi: 0.194 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.