logo yeni

calisanlar2 copy

BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE

Çok
5 yıl 8 ay önce #3742 Yazan: taner
taner tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
kardeşim burda tek kendi için değil bir yhs olarak mücadelemizi duyan veya duymayan arkadaşlar adına yapıyoruz.bnde ön lisans mezunuyum ama tek lisans olarak dersek yanlış olur.lisans mezunuyuz deyince gülüyolar adamlar.ne işi varmış hizmetlide git memur veya öğretmen olursun diyolar bide onun dalgası var.sende biliyorsun çoğu arkadaşımız görevde yükselmeye giripte barajı geçipte yerleşemiyen cok arkadaşımız var.görevde yükselme cok zor ama devletimiz mesela önlisans mezunu yhs lileri direk gihe almalı olsa herkez kurtulmak için 2 sene veya 3 senede önlisans bitirip gihe geçer ama görevde yükselmeyle bu işler cok zor peki 80 alıpta yerleşecekmişin bide bunun diğr tarafı var haksızmıyım kardeşim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 8 ay önce #3743 Yazan: eskici_373
eskici_373 tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
Taner kardeşim twter kullanıyor musun bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyorum adamların sana merhaba demesi bile bazen günler sürüyor ben bunları yazarken sadece dikkatlerini çekmeye çalışıyorum dikkatlerini çekersem sorunlarımıda anlatabilecem o mantıkla gidiyorum dün gece benim maliye bakanına memursen genel başkanına yazdığım maili yayınlıyım burda zannetmiyorum her babayiğit böyle mail yazsın adamları yerin dibine soktum maliye bakanına hizmetlilerin ahı vardır bu dünyada olmasa bile öbür dünyada senden alacaz bu ah seni tutsun diyen benim tweterda sürekli ingilice yabancı insalarla konuşuyorsun hizmetlilerin derdini ingilizce yazsak cevap verir misin diyen benim vs.vs. 15 yıldır bu kadrodayım hizmetli arkadaşlarım için yapmadığım bir tek şey kaldı oda gidip ankarada grve gitmk onuda zaten yapacam artık

Çok
5 yıl 8 ay önce #3745 Yazan: T.Y
T.Y tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
LİSANS ÖNLİSANS DİYEREK ATLATMA TAKTİGİ UYGULUYORLAR MADEM NEDEN GÖREVDE YÜKSELME YÖNETMENLİĞİNİ DEGİŞTİRİP LİSE MEZUNUDA BAŞVURA BİLİRDENDİ BUNLAR HEP SUDAN SEBEPLER ARKADAŞLAR UYANIK OLALIM BİR OLALIM BİRLİK OLALIM HEM BEN İSTERİMKİ GEÇMEK İSTEYİPTE LİSE MEZUNUDAHİ OLSA GECSİN GECEMEYENLER ADINA BENDE ÜZÜLÜRÜM BENİM TANIDIGIM ORTA OKUL MEZUNU V.H.K.İ MEMUR VARYA BU ÜLKEDE LİSE MEZUNUN ONDAN KALIR ANI NE YANİ BENDE ÖNLİSANS MEZUNUYUM

Çok
5 yıl 8 ay önce #3746 Yazan: T.Y
T.Y tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
taner kardeşim bende sana kesinlikle katılıyorum bizler birey fert olarak degil bziler nasıl kurtulmak istiyorsak bu kadrodan istiyoruzki herkes kurtulsun hepimiz kurtulalım sen önlisna mezunu ben lisans mezunu degil derdimiz cabamız kurtulmak isteyen herkes kurtulsun mevzu bu

Çok
5 yıl 8 ay önce #3749 Yazan: engin
engin tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
arkadaşlar burada mağdur olan bu kadroda çalışanların tümüdür. zaten kadromuz değiştikten sonra ek göstergede farklar ortaya çıkacak. yani kimse kimseyi kayırmasın. burada kayrımcılık yapan birir varsa o da ayıp etmiş. şimdi tek yürek olma zamanı.

ÖLÜMÜNE DEĞİL YAŞAMAK İÇİN ÇALIŞ

Çok
5 yıl 8 ay önce #3751 Yazan: bekirdek
bekirdek tarafından BÜTÜN ARKADAŞLARIN DİKKATİNEEEE konusunda yanıtlandı
arkadaşlar zaman birlik olma zamanı ki nasıl adımlar uyguluyor ne yapıyor yaptıklarını sırayla yazarsa en azından herkes aynı şeyleri yapar ve sesimiz daha gür çikar. örneğin bir yere mail attıysanız şuraya mail attım şurayı aradım diye yazarsanız hepimizde aynı şeyleri yaparız.örneğin bir yazı hazırlanıp bütün sendikalara mail atabiliriz.

Sayfa oluşturma süresi: 0.606 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.