logo yeni

calisanlar2 copy

TBMM KONUŞMA METNİ HAZIRLANDI

Çok
6 yıl 5 gün önce #3530 Yazan: er_en
er_en tarafından TBMM KONUŞMA METNİ HAZIRLANDI konusunda yanıtlandı
seçim önü bir kazanımımız var ama sadece ek gösterge felan olmaYA şu yhs yi komle kaldırsalar

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 4 gün önce #3535 Yazan: samsunlu55
samsunlu55 tarafından TBMM KONUŞMA METNİ HAZIRLANDI konusunda yanıtlandı
arkadaşlar uğraşmadan 1000 kere inşallah desek olmaz bu iş sinopta çalışan arkadaş yok mu koca forumda içişleri komisynu başkanı sinop milletvekili baskı yapsınlar biraz

Çok
6 yıl 4 gün önce #3546 Yazan: eskici_373
eskici_373 tarafından TBMM KONUŞMA METNİ HAZIRLANDI konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar;Samsun55,arkadaşımın dediği doğru,daha önce bende öyle bir yazdım.Üstelik bunu yazarken bunu söylüyenin AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI olduğunu söyledim herkes bulunduğu ilin akp ilçe başkanına il başkanına belediye başkanına milletvekillerine gitsinler yyazsınlar arasına il başkanlarını soksunlar anlatsınlar eğer samsun55 kardeşim içişleri komisyonu ile görüştüyse bu samsun millet vekilinin sayesinde olmuştur lütfen biraz g...t nüzü kaldırın yerden yahu ölü toprağı üstünüzden atın editör arkadaşlarımızın büyük çabalarına destek olun (olan arkadaşları tenzih ediyorum.) lütfen lütfen

Çok
6 yıl 4 gün önce #3559 Yazan: T.Y
T.Y tarafından TBMM KONUŞMA METNİ HAZIRLANDI konusunda yanıtlandı
ya arkadaşlar ne olduğumuz nasıl belli değil bizden iyi devemi olur deveyiz işte deve olduğumuz halde görmüyorlar kuş olsak nasıl görecekler acaba

Çok
6 yıl 4 gün önce #3561 Yazan: arsahmet
arsahmet tarafından TBMM KONUŞMA METNİ HAZIRLANDI konusunda yanıtlandı
EN ÇOK BASKI YAPACAGIMIZ ZAMAN GELDİ MİLLET YOKOLDU SANKİ
1 ARKADASŞLAR VEKİL NE ZAMAN KONUSACAK
2 NECDET ÜNÜVAR A TWITTIR DAN MUTLAKA YAZALIM BİR MESAJ BİLE ÇOK ÖNEMLİ
3 TÜRK SAGLIK SEN DE TOPLANTIYA KATILAN KİŞİYİ ARADIM BİZ İLK ETAPDA SADECE HASTANE VE ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDEKİ YARDIMCI HİZMETLİLER HAKKINDA TALEPDE BULUNDUK DEDİ HERKESİN ÜYE İSE BİRAN EVVEL SENDİKA YETKİLİSİNE BU NE DEMEK SEN NEDEN ÇALIŞMA YAPMIYORSUN BASKISI YAPMASI GEREK
4 İMZA KAMPANYA NE ALEMDE
5 OLUMSUZ KONUŞANLAR VEYA DÜŞÜNENLER MALUM SİTEDE KONUSSUN MİLLETİN HEVESİNİ KIRMASIN
BU SORULARIM SADECE BİLGİ ALMAK AMAÇLIDIR HİÇKİMSEYE LAF ATMA VEYA YOLUMUZA TAŞ KOYMA AMAÇLI DEGİLDİR

Çok
6 yıl 4 gün önce #3564 Yazan: nuri_26
nuri_26 tarafından TBMM KONUŞMA METNİ HAZIRLANDI konusunda yanıtlandı
bu konuşmada artık yapılsa günleridr konuşma ahzır ama konuşmacı yok :D

Sayfa oluşturma süresi: 0.209 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.