logo yeni

calisanlar2 copy

TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN

Çok
6 yıl 1 ay önce #3277 Yazan: maxduro
maxduro tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı

Ferhat_10 Yazan:: Arkadaşlar Önelimdir Lütfen Dikkatli Okuyun!

konudan da bildiğiniz üzere Sayın Milletvekilimiz perşembe günü mecliste YHS adına bir konuşma yapacak. Bununla ilgili olarak, perşembe günü konuşmanın yapılabilmesi için Meclis Başkanlığı'na dilekçe verildi. Sayın danışmanın aktardığı bilgiye göre; Perşembe günü konuşmanın yapılabilmesi için Meclis Başkanlığı'na baskı yapılacak ancak, zaman ayarının yapılmasının Meclis Başkanlığı'nın tasarufunda olması nedeniyle konuşma gün ve saati ile ilgili kesin bir bilgi henüz mevcut değildir. Amma gidecek üzere hazırlanan arkadaşlar, eğer Sayın Vekilimiz konuşmasını Perşembe günü yapamayacak olsa dahi, gitmelerinin en azından Hükümet Vekilleri ile görüşme yapabilme olanağı olacağı açısından yararlı olacaktır.

Konuşmanın gün ve saati ile ilgili güncel ve kesin detaylar gün içinde paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bilginize...

hayırlısıyla gidip hayırlısıyla gelsinler...
allah yolunuzu açık etsin

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 1 ay önce #3281 Yazan: elbetbirgün61
elbetbirgün61 tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
arkadaşlar trabzondan gelecem konuşma yarın mı boşa gelmeyelim lütfen ya

Çok
6 yıl 1 ay önce - 6 yıl 1 ay önce #3285 Yazan: Ferhat_10
Ferhat_10 tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı

Ferhat_10 Yazan:: Arkadaşlar Önelimdir Lütfen Dikkatli Okuyun!

konudan da bildiğiniz üzere Sayın Milletvekilimiz perşembe günü mecliste YHS adına bir konuşma yapacak. Bununla ilgili olarak, perşembe günü konuşmanın yapılabilmesi için Meclis Başkanlığı'na dilekçe verildi. Sayın danışmanın aktardığı bilgiye göre; Perşembe günü konuşmanın yapılabilmesi için Meclis Başkanlığı'na baskı yapılacak ancak, zaman ayarının yapılmasının Meclis Başkanlığı'nın tasarufunda olması nedeniyle konuşma gün ve saati ile ilgili kesin bir bilgi henüz mevcut değildir. Amma gidecek üzere hazırlanan arkadaşlar, eğer Sayın Vekilimiz konuşmasını Perşembe günü yapamayacak olsa dahi, gitmelerinin en azından Hükümet Vekilleri ile görüşme yapabilme olanağı olacağı açısından yararlı olacaktır.

Konuşmanın gün ve saati ile ilgili güncel ve kesin detaylar gün içinde paylaşılacaktır. Takipte kalın.

Bilginize...

arkadaşlar bir önceki mesajımda Meclis Başkanlığı'na dilekçe verildiğini yazmıştım. Malesef kötü bir haberle yazıma başlıyorum. Meclis Başkanlığı Konuşmanın yarın yapılmasına müsaade etmemiş,konuşmanın ancak önümüzdeki hafta yapılabileceğini bildirmiştir.
Gerekçe olarakta gündem yoğunluğunu, önceden başkanlığa başka konuşmalar için dilekçe verildiği ve bu yüzden bu hafta içinde konuşma yapılmasının mümkün olmadığı bildirlmiştir. bildiğiniz üzere Editör aradaşımız narmenx Ankara'ya gitmek için biletini almıştı, ama bu gelşme üzerine biletini erteleyerek açık bir tarihe bırakmıştır. Başka il ve ilçelerden sırf bu konuyla ilgili Ankara'ya gitmek için hazırlık yapan arkadaşların Konuşmanın Yarın Yapılamayacağı husunu önemle bilmeleri gerekmektedir. Dediğim gibi konuşma ancak ve ancak önümüzdeki hafta içerisinde yapıla bilecektir. Eğer biletini ve izinlerini alan arkadaşlar varsa, izin ve biletlerini iptal edip yeni tarihe göre ayarlasınlar kendini. ha ama yok, ben biletimi de iznimide aldım gitmem lazım diyen arkadaşlar olursa ve giderlerse onlarda bu konuyla ilgili Hükümet Vekillerine, YHS hakkındaki sorunları anlatabilirler.

Uzun ve karmaşık bir yazı oldu, anlamayanların tekrar okumaları, bu yazıyı okuyanların da çevresinde olup bu yazıdan haberi olmayanları haberdar etmeleri önem arz etmektedir,

Bilginize...
Son Düzenleme: 6 yıl 1 ay önce Düzenleyen:Ferhat_10 Neden: Vurgular yapıldı.

Çok
6 yıl 1 ay önce #3290 Yazan: atospatos
atospatos tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
haftaya ertelenmesine üzüldüm ama kendim açısından sevindim. yarın gelemeyecektim. inş haftaya konuşma gerçekleşirse orada olacağım.

Çok
6 yıl 1 ay önce #3293 Yazan: atospatos
atospatos tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
herkes ankaraya yola mı çıktı. niye kimseden ses çıkmıyor

Çok
6 yıl 1 ay önce #3294 Yazan: aliakcil
aliakcil tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
bilet almıştım izin almıştım herşey hazırdı ama olmayınca bileti iptal ettirdim

Sayfa oluşturma süresi: 0.160 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.