logo yeni

calisanlar2 copy

TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN

Çok
6 yıl 1 ay önce #3241 Yazan: narmenx
narmenx tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
Arkadaşlar Ankaradakilerden bir kaç kişiye ulaşsanız çok iyi olacaktır.

atospatos Yazan:: ankaradaki yhs lere haber verelim. hangi kurumları arayabiliriz. en çok hangi kurumda yhs var

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 1 ay önce #3242 Yazan: narmenx
sizce neden yazmıyor dersiniz?Çünkü Ankara'ya gitme arefesinde kimse göz önünde bulunmak istemiyor,neden mi?

Olur ya,birileri buradan ''Sen neden gelmiyorsun,sen de buyur gel'' der diye kayıplara karıştılar.Arkadaşlar şunu herkes bilsin ki;Ben hayatımda kararlarımı hep kendim aldım,neyi yapıp neyi yapmayacağımı da uzun uzun düşünüp karar veririm.Ben bu işin peşine düşerken de dikkat ederseniz kimseye gelirseniz bu işin peşinden gideceğim demedim,zira öyle bir durum içinde hareket etmiş olsaydım,eminim yarı yolda kalırdım ve şuanda bu kadar yol katedemezdim.Çünkü görüyorum ki burada bir çok kişi(bazı arkadaşlarımı tenzih ediyorum)hazırı bekliyor,nasıl olsa birileri koşuşturuyor diye düşünüyor.işin özü kimse gelmese de olur,ben zaten gideceğim diye yazdım,gelen varsa gidelim diye yazmadım!!!Gelen olursa başımın üstünde yeri var,gelmezse de hiç dert etmem yani.Yola tek çıktım,tek de devam etmesini bilirim.O yüzden sözüm o arkadaşlara,kafanızı yorup da birşeyler yapmaya kalkmayın,çünkü sizin yerinize koşturanlar var nasıl olsa!!

er_en Yazan:: nerdesiniz niye hiç kimse bir şey yazmıyor

Çok
6 yıl 1 ay önce #3243 Yazan: nuri_26
nuri_26 tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
bu şansı iyidegerlendirleim seçime akdar bişey oldu oldu olmadı daha olmaz iktidar patrsi mvellerlede konuşalımm

Çok
6 yıl 1 ay önce #3248 Yazan: aliakcil
aliakcil tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
narmenx bende geliyorum inşallah. bu akşam bileti alacağım. yarın 22.00 da bineceğim aydından geleceğim. TBMM.yi bulurum da dikmen kapısı hangisi onu bilmiyorum?

Çok
6 yıl 1 ay önce #3250 Yazan: narmenx
Dikmen kapısı normal ziyaretçilerin giriş yaptığı kapıdır.Kime sorsan tarif eder sana.

aliakcil Yazan:: narmenx bende geliyorum inşallah. bu akşam bileti alacağım. yarın 22.00 da bineceğim aydından geleceğim. TBMM.yi bulurum da dikmen kapısı hangisi onu bilmiyorum?

Çok
6 yıl 1 ay önce #3251 Yazan: kafkas 3
kafkas 3 tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
merhaba arkadaşlar uzun süredir takip etmiyordum nihayet kurtulmuşuz öğrtmenler netten..perşembe günü mutlaka orda olmak zorundayız.o kadarkişiyiz diyoruz evet doğrusu 170.000 kişi değil 107.000 kişiyiz ama hani nerde 107 kişi yok burda . nerde eyyy yhs memurları..

Sayfa oluşturma süresi: 0.180 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.