logo yeni

calisanlar2 copy

TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN

Çok
5 yıl 11 ay önce #3145 Yazan: elbetbirgün61
elbetbirgün61 tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
ben trabzondan geliyorum Allah'ın izniyle olur veya olmaz istediğimiz bir değişiklik olur arkadaşlarımın emeğine saygısızlık yapmak istemem asla

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 11 ay önce #3148 Yazan: sabah güneşi
sabah güneşi tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN ARKADAŞLAR BEN KESİN BİR ŞEY DİYEMEM ÇARŞAMBA AKŞAM İZİN ALMAYA ÇALIŞACAĞIM BÜTÜN ŞARTLARIMI ZORLUYACAM ORADA OLMAK İÇİN BU ARADA SAYIN EDİTÖR NARMENX EMEKLERİN İÇİN SANA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ ALLAH RAZI OLSUN YENİ DOĞACAK YAVRUNADA ALLAH UZUN ÖMÜRLER VERSİN

Çok
5 yıl 11 ay önce #3149 Yazan: Anatolia Child
Anatolia Child tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
narmenx editörümüze göstermiş olduğu başarılar için sonsuz teşekkürler. Gerçekten bizim için uğraşan biri varsa oda sayın editörümüz ama çoğu kişiye bakıyorum da hiç biri elini taşın altına koymuyor inanın ben aday memur olmasan yemin ederim gelirdim, zaten bizim kurumda yhs personeli çok az ve çoğuda engelli kontenjanında. Evet arkadaşlar sayın editörümüzün de dediği gibi bu durum bizim için son şans. Lütfen herkes duyarlı olsun ve elinden geleni yapsın ve sayın editörümden ricam Ankara'ya geleceklerin listesini hazırlarsa çok iyi olur

Çok
5 yıl 11 ay önce #3151 Yazan: lütfü
lütfü tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
sayın narmenx perşembeden kastınız 7 kasım perşembe değil mi? ben bu siteyi ve formu yeni gördüm üye oldum.

Çok
5 yıl 11 ay önce #3152 Yazan: arsahmet
arsahmet tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
rabbim yardımcımz olsun

Çok
5 yıl 11 ay önce #3153 Yazan: narmenx
narmenx tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
Tabiki 7 Kasım perşembeden bahsediyorum,arkadaşları bekliyorum.Bakalım orada kaç kişi göreceğim ben de merak etmeye başladım.

lütfü Yazan:: sayın narmenx perşembeden kastınız 7 kasım perşembe değil mi? ben bu siteyi ve formu yeni gördüm üye oldum.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Sayfa oluşturma süresi: 0.187 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.