logo yeni

calisanlar2 copy

TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN

Çok
5 yıl 6 ay önce #3137 Yazan: Ferhat_10
Ferhat_10 tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı

maço Yazan:: kamuoyunu nasıl oluşturacağız ankaraya gitmemiz gerekir bulunduğumuz yerde ne bir sendika var destekleyen ne örgüt

Teç-Sen Genel Sekreteri ile görûşme yaptım bu konuda yardımcı olacaklar

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 6 ay önce #3139 Yazan: Edirneden
Edirneden tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
keşke örgütlenebilmiş bir sınıf olsaydık..

genel greve gitmek dahil herşey düşünülebilirdi..

şimdi Ankaraya gelecek insanı zor buluyoruz..

Çok
5 yıl 6 ay önce #3140 Yazan: taner
taner tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
arkadaşlar ben facedeki yhs sınıfı ve tanıdıklarıma öylüyorum.hiç olmazsada her gün tbmmyi ve ak parti milletvekillerini faks yağmuruna tutsak sadece 1 hafta boyunca .perşembe günüde bir birlik sağlıyalım.

Çok
5 yıl 6 ay önce #3141 Yazan: taner
taner tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
inşallah kardeşim arkamızda büyük destek şart.

Ferhat_10 Yazan::

maço Yazan:: kamuoyunu nasıl oluşturacağız ankaraya gitmemiz gerekir bulunduğumuz yerde ne bir sendika var destekleyen ne örgüt

Teç-Sen Genel Sekreteri ile görûşme yaptım bu konuda yardımcı olacaklar

Çok
5 yıl 6 ay önce #3142 Yazan: Ferhat_10
Ferhat_10 tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
arkadaşlar bu Ankara ekibi nerelerde? Y.H. sınıfında, Ankarada görev yapan arkadaşların, bu konuda mazeret olmaksızın,perşembe günü mecliste olmaları gerekiyo. biraz elinizi taşın altına koyun. bu, armut piş ağzıma dûş mantığını bırakın (bazı arkadaşları cûmle dışı bırakıyorum,herkez üstüne alınmasın.). yahu Meclise en kolay gidebilecek insanlar, hiç ses çıkarmıyolar nasıl iş bu? tabi baktılar bu işin peşinden koşan çok ben olmasam da olur diye mi düşünüyolar nedir? biraz gayret ya .

Çok
5 yıl 6 ay önce - 5 yıl 6 ay önce #3143 Yazan: narmenx
narmenx tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
Ne oldu o kadar gelirim diyen arkadaşlar nerede!!Biz diyoruz ki burada TBMM konuşması yapılacak,Ankara'da olmamız lazım diyorum,bazı arkadaşları tenzih ediyorum ama söylediğimizi kavrayamayan arkadaşlar var hala.Arkadaşlar neyin kafasını yaşıyorsunuz bilmiyorum ancak şunu bilesiniz ki,konu nasıl olsa birileri gidiyor diye bananecilik yapıyorsanız,ben burada sadece editörlüğümü yaparım ve işime bakarım.Benim YHS den kurtulmak gibi yıllar boyu bir çabam olmadı çünkü.Ben zaten yıllarca İdari Hizmetler Sınıfında çalıştım,sadece hukuksuz bir durumdan ötürü YHS ye verildim,öyle veya böyle ben bu hukuksuzluğu durduracağım.Ama bakıyorum ki bu kadar uğraşıma rağmen hala seyirci olmaktan sıkılmayan arkadaşlar var.Artık seyirciliği bıraksınlar,sahaya top koşturmaya insinler bence.Çünkü bir daha isteseler de top koşturacak bir saha ellerine geçmeyecek.Başka da bir şey demek istemiyorum.Ben Perşembe günü sabah 9 da Dikmen kapısında olacağım,gerisi size kalmış birşey..

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Son Düzenleme: 5 yıl 6 ay önce Düzenleyen:narmenx

Sayfa oluşturma süresi: 0.578 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.