logo yeni

calisanlar2 copy

TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN

Çok
5 yıl 6 ay önce #3110 Yazan: Edirneden
Edirneden tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
ARkadaşlar Perşembe günü Ankara ya gelecek olanlar bana ismini yazdırsın..özelden yazabilirsiniz..

Ayrıca tel numaram:0532 158 30 78..

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 6 ay önce - 5 yıl 6 ay önce #3111 Yazan: narmenx
narmenx tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
İstanbul'dan gidecek arkadaşlar benimle iletişime geçsinler.Ben Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece 01.00 Ulusoy otobüsü ile geçeceğim.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Son Düzenleme: 5 yıl 6 ay önce Düzenleyen:narmenx

Çok
5 yıl 6 ay önce #3113 Yazan: Edirneden
evinde internet bağlantısı olmayanlar vardır..umarım yarın herkes bu siteye girer haberdar olur..

Çok
5 yıl 6 ay önce #3114 Yazan: Edirneden
tekrarlamakta fayda var..Arkadaşlar perşembe günü Ankara ya gelecekler listesi hazırlıyorum..lütfen bana isminizi yazdırın..kaç kişi olduğumuzu bilelim..tel:0532 158 30 78

Çok
5 yıl 6 ay önce #3117 Yazan: maço
maço tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
valla ne desek boş hepimiz bir göz aydınlığı bekliyoruz bir sihirli değnek değsede pazartesi günü tüm sıkıntılarımdan kurtuluversem bizim etkimiz tepkimiz kendimize bu iş için çok çalışan birşeyler yapmaya çalışanlar inşallah kızınız bize uğurlu gelirde bizde bu yığının yıkıntının altından sağ çıkarız çünkü biz kurtarılmayı bekliyoruz teşekkürler o metin hazırlanma aşamasında bir şeyler eklemek gerekirse herşey ortada yeter ki istesinler onlar istemese herşey boş

Çok
5 yıl 6 ay önce #3118 Yazan: narmenx
narmenx tarafından TÜM YHS ACİL BURAYA TOPLANSIN konusunda yanıtlandı
Temenniniz için teşekkür ediyorum.Ancak ümitsizlik zamanı değil şimdi,elimize gelen bu tarihi fırsat için kamuoyu oluşturmamız lazım.Bir daha bu kadar yakın olamayacağız bu konuya.Sizi çok iyi anlıyorum,şehit kadrosundan lise mezunlarının memur kadrosuna alındığı,mevcut memurların içersinde bilgisayarı hala kullanmasını bilmeyenleri biliyoruz.Lakin mücadele etmezsek bunlar da kendiliğinden değişmeyecektir.Bu konuda son nefes olarak bu işe adapte olmalıyız.

maço Yazan:: valla ne desek boş hepimiz bir göz aydınlığı bekliyoruz bir sihirli değnek değsede pazartesi günü tüm sıkıntılarımdan kurtuluversem bizim etkimiz tepkimiz kendimize bu iş için çok çalışan birşeyler yapmaya çalışanlar inşallah kızınız bize uğurlu gelirde bizde bu yığının yıkıntının altından sağ çıkarız çünkü biz kurtarılmayı bekliyoruz teşekkürler o metin hazırlanma aşamasında bir şeyler eklemek gerekirse herşey ortada yeter ki istesinler onlar istemese herşey boş

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Sayfa oluşturma süresi: 0.582 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.