logo yeni

calisanlar2 copy

YARDIMCI HİZMETLERİN KALKMASI İÇİN TBMM KONUŞMASI

Çok
6 yıl 2 hafta önce #2987 Yazan: esesli
evet arkadaşlar dedikleri gibi önce şube müd. görevde yükselme sınavı acılmış durumda inşallah sıra bizede gelecek.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: melitalı44
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 2 hafta önce #2990 Yazan: narmenx
Konularına uygun platformlara yorumlarınızın yazılması ilgili arkadaşlar tarafından daha görülür durumda olacaktır,zira şuanda konumuz geneli ilgilendiren bir durum olup,fikirlerin paylaşılması çok önemlidir.

esesli Yazan:: evet arkadaşlar dedikleri gibi önce şube müd. görevde yükselme sınavı acılmış durumda inşallah sıra bizede gelecek.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 2 hafta önce #2991 Yazan: esesli
yani yorum yapmayalım mı sayın narmex
Konu kilitlendi.

Çok
6 yıl 2 hafta önce #2993 Yazan: fatality
Farklı mı olur bilmimyorum ama "Yardımcı Hizmetler Sınıfı, futbol baronları ve banka lobilerinin istediği her kanunu bir gecede geçirebilen hükümetten yeni bir şey değil sadece vermiş olduğunuz sözü tutmanızı bekliyor, seslerini duyurabilmek için illa bir yerleri işgal etmeleri molotof kokteyli mi atmaları gerekiyor? Kimse için değilse bile kendi başınızı dik tutabilmek için verdiğiniz sözü tutun!" denilse yüzlerine karşı, renkleri ne olur merak ediyorum.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: başkasın, emir
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 2 hafta önce #2994 Yazan: aeqitas veritas
Qirix arkadaş senin gibi cahillerden bu yhs çekiyor . size sadece şunu demek istiyorum sizin babanız kpss sınavında 85 aldı bu sektöre girdi değil mi ? kullandığın şeyler dikkat et senin o dedikleri yurttan alına tk. yardc larıdır . sesini çıkarmayan . tek kendim için değil aklı mantığı eğitim düzeyi ne olursa olsun sınavla yükselsin derim o zaman en yüksele bilecen mi yok ben önlisansım filan falan . ben başta da söyledim narmex arkadaşa yapsada yapmasada teşekkür ediyorum beyefendi sonuçta uğraşıyor bazı kendini bilmezler diyorr nerde kaldı bu teklif hnai gelecekti filan yapabiliyorsanız siz devreye birilerini sokun admine laf atmayı bırakınnnnnnnn . birazda bende ekleme yapabilir miyim ? polis, resepsiyonda neye duruyor , lokantada kasada neye duruyor , normal bi şekilde neden şöfürlük yapıyor ... neden asli görevini yapmıyor ve bizim görevlerimiz yapıyorlar ? kim ne yapıyor ise herşey ama herşey için sonsuz teşekkür ederim . adminde ricam başıboş insanları kaale almasın .
Konu kilitlendi.
Çok
6 yıl 2 hafta önce #2996 Yazan: narmenx
Bu yazdığım mesajdan öyle mi anlaşılıyor bilmiyorum,ama yanlış anladığına en azından yüz kişiden 95-96 sının aynı fikirde olacağına eminim.

esesli Yazan:: yani yorum yapmayalım mı sayın narmex

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Konu kilitlendi.
Sayfa oluşturma süresi: 0.178 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.