logo yeni

calisanlar2 copy

YARDIMCI HİZMETLERİN KALKMASI İÇİN TBMM KONUŞMASI

Çok
7 yıl 1 ay önce #3035 Yazan: byby
narmenx çalışmalarından dolayı sana teşekkür ederim.inş sonuçları güzel olacaktır.
Konu kilitlendi.

Çok
7 yıl 1 ay önce #3038 Yazan: blut_
sayın millet vekilimizin ve narmex kardeşimizin ugrşlarındaan dolayı çok teşkkür ederim .önlisan ve lisas mezzunu arkadaşlar nedense lise mezunu arkadaşları gih sınıfına yakıştırmıyor böyle kendi ramızdaa ayrı kayrı yaparsak bir şey elde edemeyiz 1 defalık gih sınıfına gecileçekse lise mezunu arkadaşlarda bunların içinde olmalı i
Konu kilitlendi.

Çok
7 yıl 1 ay önce #3042 Yazan: sabah güneşi
sayın narmexs kardeşimize ve bizleri yardımlarını esirgemeyen değerli millet vekilimize öncelikle çok teşekkürediyoruz arkadaşlar lütfen kimse birbirimize kırıcı söz söylemesin o mezunu bu mezunu aramayalım bütünlük sağlıyalım iki gün sonra bu sınıfa bizim kardeşimiz dostumuz veya çocuklarımızda girebilir yani bugünü düşünmeyelim ve yardımcı hizmetler sınıfını herkesin gururla çalışacağı bir görev haline getirmeye çalışalım uğraşımız bu olsun bence hepinize saygıyla selamlıyorum ALLAH hakkımızda hayırlısını eylesin inşallah
Konu kilitlendi.

Çok
7 yıl 1 ay önce #3046 Yazan: arsahmet
vekilimiz insallah faydalı olur
Konu kilitlendi.

Çok
7 yıl 1 ay önce #3050 Yazan: er_en
sayın vekilimiz ve sayın editöre sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum talepler belli artık bizimde bu ülke ev ladımız olduğımuzun hatırlanmasını istiyorum
Konu kilitlendi.
Çok
7 yıl 1 ay önce #3059 Yazan: darajin
Çok büyük çaba harcayan NARMEX kardeşimize burdan gönülden teşekkür ederim.Sonuç elde etmesekte bu cabalı insanlarla aynı ortamda bulunmak bile güzeL

Kölelik kabulenmeye zorlanan hayattır
Konu kilitlendi.
Sayfa oluşturma süresi: 0.180 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.