logo yeni

calisanlar2 copy

YARDIMCI HİZMETLERİN KALKMASI İÇİN TBMM KONUŞMASI

Çok
7 yıl 1 ay önce #2997 Yazan: esesli

narmenx Yazan:: Bu yazdığım mesajdan öyle mi anlaşılıyor bilmiyorum,ama yanlış anladığına en azından yüz kişiden 95-96 sının aynı fikirde olacağına eminim.

esesli Yazan:: yani yorum yapmayalım mı sayın narmex

hayır aslında gayet iyi anladım :) ama herkes duysun istedim edirörüm ;)
Konu kilitlendi.

Çok
7 yıl 1 ay önce #3000 Yazan: narmenx
:) İnşallah beklentileri karşılar.

esesli Yazan::

narmenx Yazan:: Bu yazdığım mesajdan öyle mi anlaşılıyor bilmiyorum,ama yanlış anladığına en azından yüz kişiden 95-96 sının aynı fikirde olacağına eminim.

esesli Yazan:: yani yorum yapmayalım mı sayın narmex

hayır aslında gayet iyi anladım :) ama herkes duysun istedim edirörüm ;)

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Konu kilitlendi.

Çok
7 yıl 1 ay önce #3001 Yazan: esesli
inşallah olacak beklentiler yönde ama 2014 bulur sanıyorum
Konu kilitlendi.

Çok
7 yıl 1 ay önce #3005 Yazan: engin
Kamu görevlilerinin geneline ve hizmet kollarına yönelik mali ve sosyal haklara
ilişkin 2014 ve 2015 yıllarını kapsayan 2. Dönem toplu sözleşmede yapılan sözleşmede
itfaiye personeline yapılan bu özel muamele diğer yardımcı hizmetler sınıfında çalışan personelin
hakkına girilmiş ve eşitlik ilkesi aykırı bir karara verilmiştir.

(Madde 18- (1) 190 sayılı Kanun Hükmünde Kararname eki Cetvellerde yardımcı hizmetler (YH)
sınıfında yer
alan "itfaiyeci" unvanlı kadroların hizmet sınıfı "GIH" olarak uygulanır)

Yapılmış olan bu uygulama emsal alınarak yardımcı hizmetler sınıfında çalışan tüm
personeli kapsaması için bir çalışma yapılması gerekmektedir.

Önümüze gelen şu fırsatı niye değerlendirmiyoruz hayret bir şey.

Saygılarımla.

ÖLÜMÜNE DEĞİL YAŞAMAK İÇİN ÇALIŞ
Konu kilitlendi.

Çok
7 yıl 1 ay önce #3006 Yazan: Çınar
Aslında bildiğimiz taleplerimizin dışında çok farklı bir yorumum yok. Ancak; sadece desteğimi göstermek içinde olsa yazıyorum. YH Sınıfının tamamen kaldırılıp özlük haklarımızın en az GİH Sınıfındaki bir memurun ki kadar olması, mahkumlara bile ceza niyeti ile verilen işlerin artık devletin bir memuruna yaptırılmaması, özelikle engellilerin bu unvandan bir an önce kurtarılması, bunların hiç biri gerçekleşmese bile en azından ek gösterge adaletsizliğinin giderilmesi. Klasik taleplerimiz ama bu taleplerin içinde ne ayrıntılar, ne dramlar, ne fırtınalar var bunu en iyi bizler biliyoruz bence.
Konu kilitlendi.
Çok
7 yıl 4 hafta önce #3013 Yazan: bapir
ayrıca atölyede teknik işlerde çalıştırıyorlar yaptığımız işler kanıtlı ve görsellidir gerekirse vekile resim bile yollarız ayrı ayrı bölümlerde lisans fakülte mezunları var masa başında çalışanlar var
tamam elimizde paspas gitti taşeron işçiler yapar. ammma kurum içinde ne tür iş varsa yaptırıyorlar 178 maddeye çalıştırıyorlar. bizi ya teknik kadroya alsın yada özel güvenlik korusuna alsın sendikaya bile üye olamıyoruz.silah altında değilim ama aynı silah altındaki gibi ceza verirler :sick:
Konu kilitlendi.
Sayfa oluşturma süresi: 0.196 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.